Dobre pomysły z wykorzystaniem fototapety

Jesteś indywidualistą, któremu nie podoba się robienie tego co inni od niego chcą? Albo jesteś osobą z niezmierzoną wyobraźnią oraz ciągle masz jakieś pomysły? Dodatkowo posiadasz duszę artysty, zaś w domu albo mieszkaniu posiadasz wiele wykonanych własnoręcznie przedmiotów, albo narysowanych przez siebie obrazów? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to poniższy artykuł jest o tobie oraz dla ciebie.
Motywem naszego artykułu będzie omówienie różnorakich aranżacji pokojów dziennych przy użyciu fototapet, ponadto w zależności od rodzaju twej osobowości.

egzotyczna plaża

Autor: Roberto Faccenda
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś typem człowieka który nie może usiedzieć w miejscu i interesujesz się podróżami, zachęcamy ci, byś wykorzystał własne zdjęcia z podróży. Ściana za sofą świetnie będzie wyglądać, jeśli będzie na niej naklejone twoje zdjęcie z wycieczki na safari. Pomyśl jedynie, jakie wrażenie zrobi ono na znajomych, jeśli zobaczą przykładowo zdjęcie nosorożca, który sprintował wprost na wasz samochód terenowy i nieomal by go przewrócił, lecz w ostatniej chwili udało się wam uciec, a na pamiątkę z tego wydarzenia zrobiłeś właśnie zdjęcie na jakim uchwycony jest biegnący nosorożec. Każdy będzie zaskoczony i dumny z ciebie. Lub byłeś na rejsie, płynąc do Ameryki, i na środku Oceanu Atlantyckiego zobaczyłeś ławicę płynących dumnie wielorybów, zaś ty zrobiłeś im zdjęcie, które podziwiacie teraz ze znajomymi. Jeżeli nie jesteś duszą towarzystwa, w dobry nastrój wprowadzić cię może twój ulubiony cytat nalepiony na calutką ścianę tablica magnetyczna na wymiar zaraz za telewizorem. Wyobraź sobie na przykład słowa: „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” napisane na czarnym albo białym tle, uśmiechające się do ciebie. Jeżeliinteresujesz się stylem lat pięćdziesiątych, świetnym pomysłem jest przyklejenie na ściany czarno białe fototapety,świetna strona przykładowo dowolne ujęcie przedwojennego baru pełnego klientów, czy zdjęcie w stylu pinup, które przekaże twym znajomym, że jesteś fanem dawnych filmów amerykańskich. Wielu dekoratorów wnętrz wykorzystuje fototapety dokładnie z tego rodzaju motywem, aby podkreślić odmienność zamawiającego. Znane zdjęcie artystki wszechczasów Marylin Monroe wykonane przez doskonałego artystę oraz grafika Andy’ego Warhola, dokładnie to dziewięć identycznych zdjęć, lecz przedstawionych, każde w innej tonacji oraz innych barwach, świadczy o tym, iż chociaż ciągle jesteś jedną osobą, to masz wyszukaną osobowość. Dla fanów szybkiego życia, wręcz możemy powiedzieć agresywnego, rekomendujemy naklejenie fototapety z samochodem rajdowym będącym w trakcie jazdy. Bo jeśli chodzi o ludzi lubiących szybki tryb życia, to celem użycia fototapety sport będzie najbardziej trafionym wyborem. Z doświadczeń wiadomo nam, że fototapety z motywem sportowym, w szczególności te z wyścigówkami F1 i z gwiazdami sportu są wychwalane przez właściceli. Nim zapłacisz za fototapetę, upewnij się, że grafika ma wystarczającą rozdzielczość, gdyż na ogromnej ścianie będą widoczne piksele, i efekt będzie raczej przygnębiający.

W naszym sklepie jesteś w stanie nadrukować na fototapetę dowolne zdjęcie albo grafikę, a co więcej jeśli zezwolisz nam uprzednio zrobić zdjęcie pokoju w jakim ma się znajdować naklejona fototapeta, będziemy mogli stworzyć wirtualną projekcję zamierzonego jej wyglądu. Zatem jeżeli efekt ci się nie spodoba, masz możliwość wybrać inną grafikę.
Mamy nadzieję iż podsunęliśmy tobie parę niezłych pomysłów na zaAranżowanie pustej powierzchni ściany. W naszym salonie masz możliwość obejrzenia wcześniej grafiki komputerowej. Mamy możliwość dowolnego wyboru formatów tapety. Toteż nie czekaj i przybądź do naszego salonu.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,