Kapitalny remont łazienki – garść uwag dotyczących tego, co będzie nam potrzebne

Wykonanie kapitalnego remontu łazienki to – mimo jej niewielkiej powierzchni – znaczna inwestycja. Które akcesoria okażą się przydatne i gdzie będziemy mogli je korzystnie kupić?

malowanie

Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: www.bmpolska.com
Przy malowaniu ścian łazienki możemy prosić o wsparcie profesjonalistów. Epoka, gdy malarze korzystali z pędzli, dawno odeszły w niepamięć. Dzisiaj wykwalifikowane teamy mają specjalistyczne sprzęty, m.in. agregaty malarskie marki Wagner. Maszyna ma pojedynczy pistolet, który umieszcza farbę na ścianach. Sprzęt jest prosty w obsłudze i bezpieczny w użytkowaniu – dobre wagner.

Produkty marki Wagner możemy równie dobrze samodzielnie obsługiwać. Posłużą nam do pomalowania ścian całego mieszkania. Agregaty zamówimy na witrynie internetowej marki. Jeśli jednakże preferujemy tradycyjne metody malowania ściany, możemy sięgnąć po tradycyjne wałki malarskie. Kupimy je w marketach specjalistycznych, w sklepach z sprzętami do remontu i na witrynach online dystrybutorów. Wałki malarskie różnią się wymiarami i cechami charakterystycznymi. Możemy kupić modele uniwersalne, ale również przeznaczone do malowania lakierami, rur albo pod kątem. Zamiennikami dla nich są również wałki malarskie Black Decker. To innowacyjny pomysł na nałożenie farby na powierzchnię ściany. Wałki malarskie Black Decker są wygodne, nie prowadzą do zachlapań, a malowanie ściany za taką pomocą jest znacznie przyjemniejsze.

wałek malarski

Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Produkty marki sprzedawane są na całym świecie, a użytkownicy chwalą ich praktyczność i wygodę użycia. Jeśli decydujemy się na kapitalny remont łazienki, powinniśmy zastanowić się nad tym, by trochę unowocześnić wystrój. Świetnym pomysłem może być wymiana wanny na nowszy rodzaj. Na przykład produkowane w Polsce wanny Piramida wyróżniają się na tle konkurencji niebanalnymi kształtami. W sklepach dostępne są warianty prostokątne, owalne, narożne lub (Zobacz też: klimatyzator przenośny) szersze przy kurku. Wanny Piramida odróżniają się nie tylko oryginalnym designem i najwyższą jakością, ale także atrakcyjną ceną. Na popularnych serwisach aukcyjnych wydamy za nie już od około 300 złotych – kliknij .
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,