Sypialnia piękna i użytkowa, czyli jak za pomocą dwóch elementów zamienić zwykłą sypialnię w elegancki pokój do relaksu

Chciałbyś w prosty sposób zmienić charakter swojej sypialni i spowodować, że będzie ona jeszcze bardziej funkcjonalna? Oto prosty sposób na piękno z walorami użytkowymi.

lampa

Autor: Toshiyuki IMAI
Źródło: http://www.flickr.com
Łóżko to bez wątpienia najważniejszy element wyposażenia sypialni, dlatego warto warto je zaaranżować, aby było jeszcze bardziej komfortowe i to nie tylko do snu. Łóżko z wezgłowiem doceni każdy, kto uwielbia w wolnej chwili usiąść na łóżku z interesującą książką czy gazetą, lub po prost chciałby w komfortowej pozycji oglądać telewizję. Aktualnie najmodniejsze są wezgłowia http://wezglowia.pl/ tapicerowane. Odpowiednie obicie doda stylu całej sypialni. Producenci proponują bardzo duży wybór modeli, w tym cieszące się największą popularnością wezgłowia pikowane. Takie wezgłowia są zapewniają odpowiednią miękkość i wyglądają szykownie.

vintage

Autor: e d
Źródło: http://www.flickr.com

http://www.wezglowia.pl/produkty/laweczki.html

Innym sposobem na dodanie sypialni oryginalnego uroku jest ławeczka w stylu Chesterfield. To ekskluzywna ławeczka-pufa, która wyróżnia się oryginalną stylistyką oraz można ją zaaranżować na wiele sposobów, docenią ją osoby poszukujące elegancji i wygody . Ławeczki Chesterfield najlepiej sprawdzają się w sypialniach urządzonych w klimacie Vintage, Shabby Chic, ArtDeco.

Typowa ławeczka w stylu Chesterfield ławeczka musi mieć głębokie pikowanie z dobrej jakości materiału oraz charakterystycznie wygięte nogi, nierzadko ciemniejsze od obicia. Taką ławeczkę możemy w sypialni użyć na kilka sposobów. Będzie znakomicie prezentowała się dosunięta do łóżka bądź ściany. Równie dobrze sprawdzi się jako siedzisko przy toaletce.