Zrób zakupy w naszej stolicy

Jeśli chodzi o robienie zakupów to każdy ma własną technikę. Część korzysta z listy niektórzy kupują wszystko intuicyjnie. Sporo ludzi ma swe ulubione sklepy i tylko do nich wstępuje, kiedy wybiera się na zakupy. To świetne rozwiązanie, bo oszczędza cenny czas. Oczywiście, gdy wybieramy się na zakupy w Warszawie to najczęściej na owych zakupach spędzamy cały dzień.

Zakup torebki

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Bo to wejdziemy do galerii handlowej, a to jeszcze warto będzie wyjść na jakąś ulicę, gdzie jest atelier popularnego projektanta, a później należałoby coś zjeść, a po lunchu dobrze pójść po jakieś kosmetyki i tak caluśki dzień zleci. Ale, gdy mamy w zwykły dzień zrobić zakupy to potrafimy ograniczyć wszystko do minimum. Próbujemy kupić to, co najpotrzebniejsze, np. polecanej firmy Halmar biurko Cecilia żeby móc powrócić do domu i po całym dniu odrobinę odsapnąć. Ale na takich zakupach nie kupimy butów na zimę, bo tu trzeba byłoby już chwilę pochodzić by odszukać jakieś porządne obuwie. Z tego powodu co jakiś czas trzeba poświęcić sobotę żeby móc kupić rzeczy potrzebne i droższe.

Zakupy w stolicy naszego pięknego krajuChcemy wychodzić na zakupy albo nie. Nie warto jednak narzucać komuś czasu, jaki może spędzić na zakupach. Niektóre osoby wybiorą spodnie i wyjdą z centrum handlowego, bo jeśli przyszły po spodnie i już je kupiły to, po, co dalej tam siedzieć. Ale są również osoby, które robią zakupy w całkiem inny sposób. Kupują spodnie i do tego dodatkowo kilka niezbędnych drobiazgów. A jeżeli chodzi o zakupy w Warszawie to jest spory wybór, bo sklepów jest tak wiele, że faktycznie ciężko iść jedynie do jednego sklepu, bo zawsze gdzieś z tyłu głowy jest myśl: a może w tym następnym sklepie zobaczymy lepsze spodnie, szpilki, maszyna (Zwijarka do blachy) do szycia Janome Juno E1015 itp.. Dlatego zawsze idąc na zakupy warto wziąć ze sobą zdrowy rozsądek.

Na zakupach

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com
Niestety większość osób go traci, jeśli dostrzeże słowo promocja albo obniżka. Na tego typu zakupach wydajemy o wiele więcej niż przewidzieliśmy. A to nigdy nie jest dobre. Tak, więc pamiętajmy o tym, po co wybieramy się na zakupy. By potem nie okazało się, że kupiliśmy wszystko poza tym, po co poszliśmy. Bo i tak bardzo często się dzieje. Musimy pamiętać, że czasem mniej znaczy więcej. Następne jeansy, gdy dwie pary leżą ani razu nie ubrane, czy kolejna kiecka gdy osiem wisi z metkami? Cóż rzeczywiście przed zakupami warto zastanowić się, co faktycznie jest nam potrzebne nim kupimy następną rzecz, która tylko będzie zalegała w szafie.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,