Aranżujemy umywalnię. Co jest dzisiaj modne?

Opcją dla zabudowanych wanien lokowanych w narożnikach umywalni są wolnostojące wanny. W łazienkach rządzą teraz barwy ziemi, duże płytki oraz kanciaste bądź owalne kształty.

Na ścianach łazienek, nawet tych niedużych, królują dziś duże płytki w kolorze białym, szarym, czarnym czy też beżowym, nie zawsze o gładkiej fakturze. Trendy nakazują powrócić do przyrody, co daje możliwości zaaranżowania wielofunkcyjnej, ponadczasowej łazienki, ale z mocnym designem. Modne są między innymi kafelki przypominające drewno, kamień czy też surowe betonowe powierzchnie. Możemy nimi wyłożyć całe nawierzchnie albo wykorzystać je jako dekoracje przyciągające spojrzenie.
grzejniki dekoracyjne producent

Autor: Gareth Saunders
Źródło: http://www.flickr.com
Również wybór umywalek, wanien oraz toalet jest obecnie duży. Ogólnie obowiązuje podział całych kolekcji na kształty półokrągłe i kwadratowe. Najnowsze propozycje umywalek nakazują, ażeby posiadały one duże, ustawne powierzchnie i zapewniały swobodę korzystania z nich.

Nie możesz się doczekać następnych ciekawych wątków na ów temat? Mamy do Ciebie fantastyczną informację – kliknij drzwi loft w poniższy link i ciesz się czytaniem.

Na ogół takie umywalki zabudowane bywają wiszącymi szafkami, pod którymi możemy ukryć odpływ. Maskowane bywają także luki odpływowe w samych umywalkach – architekci nie lokują ich pośrodku, tylko są ukryte w brzegach . Duże umywalki są również płytsze niż ich poprzedniczki sprzed lat, zatem koniecznie jest dopasowanie należytych kranów, aby woda nie pryskała po pomieszczeniu. Ich wybór także jest gigantyczny nie jedynie pod względem kształtów, lecz również ekonomiki w eksploatowaniu wody.

Współczesne projekty nakładają minimalizm w toaletach, jak najmniej form ma być widocznych – co się da skrywamy pod tynkiem. Modne są również grzejniki dekoracyjne producent których gwarantuje ich trwałość.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,