Jeśli masz w planach renowację łazienki, może namyślasz się nad dokonaniem wyboru: wanienka czy prysznic?

Jeśli planujesz remont łazienki, być może namyślasz się nad dokonaniem wyboru: wanna czy prysznic? W wypadku małych pomieszczeń lepiej sprawdzają się naturalnie prysznice, ponieważ mogą być wyraźnie mniejsze.
Tego typu kabiny mają różnorakie rozmiary i formy.

kabiny prysznicowe sanplast

Autor: Armacell
Źródło: Armacell
Mogłabyś wybrać przypominającą szafę kabinę prostokątną albo narożną. Jej rozmiar również mogłabyś dobrać do wymiaru Twej łazienki. Te kabiny prysznicowe (zobacz by porównać) Sanplast mogłyby być kwadratowe lub prostokątne o wymiarach od kilkuset milimetrów do z goła metra. Najbardziej znanym rozmiarem jest 80x80cm , ale na rynku dostępne mogą być różne kombinacje, np. 80x120cm. Jeśli taki rozmiar będzie bardziej odpowiadał do Twoich potrzeb, zapytaj po prostu sprzedawcę, on z bezdyskusyjnie zaprezentuje Ci odpowiedni dla Ciebie produkt. Możesz również spróbować tego własnoręcznie, przecież to żąda wyłącznie trochę wyobraźni.
Ich drzwi potrafią być przesuwane na torach lub na rolkach. Te ostatnie rozwiązanie jest znacznie lepsze, ponieważ zmniejsza opór pojawiający się w czasie zamykania drzwi. Szyby wykonane są z poliestru i są zabezpieczone trwałą warstwą lakierniczą, która pozwala na trzymanie jej w czystości. Da się kabiny prysznicowe sanplast kupić w wielu lokacjach, np. w sklepach budowlanych czy najzwyczajniej w Internecie.

usługi - akt

Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy wybierzesz tę drugą opcję, będzie to znacznie bardziej korzystne dla Państwa kabzy, choć pewnym minusem byłby wtedy okres wykonania zapotrzebowania. Prysznic (więcej) nie jest niemniej jednak towarem, którego kupna nie planujesz z wyprzedzeniem.