Klimatyzatory do pokoju loga Samsung – czyli, opcja Standard, przeciwko Classic+

Czym są klimatyzatory pokojowe wie każdy, jednak jakiego typu bywają najlepsze? W tym artykule zrobimy porównania dwa rodzaje marki Samsung – Standard oraz Classic+, a także ich podkategorie.

klimatyzatory pokojowe

Autor: shrinkin’violet
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawy? To czytaj w dalszym ciągu!
Klimatyzatory pokojowe marki Samsung o typie Classic+ posiadają podkategorie: 2,5 kilowatów; 3,5 kilowatów; 5 kW; 6,8 kW – http://www.aleklima.pl/klimatyzatory/samsunge się faktem, iż jest modelem ściennym. Numerki kW pokazują ich moc. Ceny tego typu klimatyzatorów, bez montażu kosztują od koło trzy tysiące sto złotówek do nawet powyżej 5 500 złotych. Co zaś tyczy się opcji z montażem to wynosi od powyżej trzy tysiące siedemset złotówek do koło 6 000 złotówek. Modele te mają wielkie powierzchnie nawiewu a także system chłodzenia a także ocieplania, uzależniony od ich mocy wspomnianej wyżej.
Jeśli chodzi o klimatyzatory rodzaju samsung standard, to tych konkretnych modeli kwoty bujają się między dwa tysiące dziewięćset złotych, a ponad pięć tysięcy dwieście złotówek za wersję pomijającą montażu. Alternatywa z montażem sięga ponad 5 500 złotówek, w uzależnieniu od modelu, którego numerki w wersji standard jest taka samiutka jak w alternatywie Classic+. Klimatyzatory te posiadają technologię Digital Inverter, funkcję 2 Step Cooling, Single User oraz sterowanie przewodowy. Podobnie jak alternatywa Classic+ posiadają wielką powierzchnię nawiewu i sterowany nawiew o określonej w jej nazewnictwie mocy, oraz bywają opcjami na ściankę.

Ich największa różnica zdaje się być w jej wyglądzie, ponieważ posiadają zupełnie innego rodzaju obudowy, w której to wersja Standard bywa mocniej obudowana, jednak ma w posiadaniu równie silny nawiew.
Nie czekaj i kup swój klimatyzator już dziś!