Fototapety w aranżacji wnętrz

Fototapety oraz tapety 3D jest to metoda na oryginalne ściany. Nie wyłącznie wyglądają efektownie, ale również sprawiają, iż wnętrze wydaje się ogromniejsze.

biurko

Autor: Alison Chaiken
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki takowym tapetom twoje ściany nabiorą charakteru. Czym ozdobić ściany? Jeszcze nie tak dawno wybór był dosyć ograniczony: zwyczajne farbki, płytki albo tapety. Obecnie do dyspozycji mamy znacznie więcej możliwości. Tapety 3D oraz fototapety z łudzącymi oczy nadrukami, fototapety abstrakcja, to jedne z w największym stopniu efektownych abstrakcyjne fototapety.sprawdź więcej nota bene pstryczki nota bene pstryczkiStosownie dobrane potrafią całkiem przekształcić wnętrze.

fototapety schody

Autor: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura
Tapety 3D od tradycyjnych różnią się typem nadruku. Tu obraz powoduje odczucie trójwymiarowości, jakby wychodził ze ściany. Może to być nadruk realistyczny, np. krajobrazu, albo abstrakcyjny, dla przykładu zwielokrotnionych sześcianów. Wydruk możemy wybrać z dużej propozycji oferowanej przez producentów, jak też skonstruować sami, dla przykładu z własnej fotografii. Czasami jednakże lepiej zaufać ekspertom oraz nabyć wzór z osiągalnej oferty rynkowej. Fototapety schody 3D są odpowiednim rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń pełna oferta sklepu Viewgo. Dobrze dobrany nadruk może spowodować, iż mieszkanko wyda się przestronniejsze oraz większe. Architekci pomieszczeń częstokroć wykorzystują tenże trik w niedużych toaletach. Wprowadzają odpowiednią wodoodporną fototapetę na ścianie naprzeciw drzwi.

Wówczas wnętrze wywołuje odczucie znacznie większego. Wielość dostępnych deseniów tapet jak też fototapet z efektem trójwymiarowości powoduje, iż możemy je dopasować do wnętrza niemalże w każdym stylu.