Jak można na własną rękę wykonać swój kubek ze zdjęciem?

Napoje tego typu jak herbata czy też kakao zazwyczaj pijemy albo w typowych szklankach, albo w kubkach, jakie posiadają co najwyżej wydrukowane nasze imię. A przecież w żadnym wypadku nie musi tak być.

Globalna mapa infekcji

Autor: PRowokacja Agencja Public Relati
Źródło: PRowokacja Agencja Public Relations
Codziennie rankiem może witać nas przy takiej okazji promienny uśmiech naszych dzieci spoglądających prosto z trzymanego przez nas w ręku eleganckiego kubka.

Jest to możliwe z tego powodu, że obecnie możemy zlecić zrobienie tego typu pamiątki jak kubek ze zdjęciem. Mogłaby to być praktycznie dowolna fotografia, np. z naszych wycieczek albo takie, jakie ukazuje jakąkolwiek rodzinną zabawę (urodziny naszej pociechy).

Jeżeli masz chęć zgłębić większą ilość danych na ten temat, to zerknij na opublikowany wpis a znajdziesz dodatkowe ciekawe informacje.

Takie kubki mogą być produkowane przy pomocy techniki termosublimacji. Konieczne są naturalnie odpowiednie urządzenia, czyli m.in. drukarka, która ma tak zwany tusz sublimacyjny, prasa transferowa czy też materiały dostosowane do sublimacji.

Nie wahaj się – w szukaniu zajmującego Cię tekstu kontynuuj klikanie (https://sklep.acana.com.pl/dla-psa/22-acana-regionals-pacifica-dog.html) w nowe linki. Po pewnym czasie zapewne znajdziesz coś atrakcyjnego.

Należy mieć w komputerze właściwy schemat. Potem trzeba wydrukować na wspomnianej drukarce (na odpowiednim papierze) projekt, który zamierzamy otrzymać na kubku. Następnie kubek trzeba włożyć do prasy transferowej wraz z uprzednio przygotowanym projektem. Potem pod wpływem temperatury tusz zamienia się w gaz i przesiąka do poliestru, którym nakryte są surowce do sublimacji.

komoda

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ten proces wydaje ci się zagmatwany, to wiedz, że dla fachowców nie tworzy on żadnego problemu.

Co więcej dobra spółka może wykonać tego typu kubek ze zdjęciem za naprawdę niewielkie pieniądze (rzędu kilkunastu złotych) w niezwykle krótkim czasie. Dlatego też ze względu na wszystkie detale, może korzystniej jest oddać sprawy fachowcom.