Co może być niezapomnianym prezentem dla Twej ukochanej?

Kiedy będzie nadchodził dzień imienin Twojej wybranki, mógłbyś dla odmiany kupić jej w tym roku pewien niepotypowy upominek. Coś, co bardzo przyjemnie ją zaskoczy i czym będzie mogła się chwalić przed swoimi koleżankami.
Znakomitym pomysłem może być wydrukowane w niezwykle dużym wymiarze zdjęcie z Waszych ostatnich wczasów.

designerskie wnętrze

Autor: Cajsa Lilliehook
Źródło: http://www.flickr.com
Wcześniej poszukaj jakieś bardzo interesujące zdjęcia oraz przekaż je do spółki, jaka zajmuje się tworzeniem fototapet na zamówienie. Oczywiście uprzednio dobierz odpowiednie stanowisko, zmierz je dokładnie oraz przekaż wymiary do wymienionej spółki.

Nie masz pewności co do tego tematu? Po prostu sprawdź szczegóły pościel jedwabna dostępne dokładnie tutaj. Wszystko było dogłębnie wyjaśnione.

Miej na uwadze, aby nie oszczędzać na papierze, na którym ma być drukowane Wasze zdjęcie. Na szczęście tego typu firmy znają się na tym i z pewnością polecą Ci idealne rozwiązanie. Niemniej jednak pamiętaj, że papier dedykowany do drukowania na nim jakichkolwiek tapet nie jest zbytnio odporny na czynniki zewnętrzne, zwłaszcza ścieranie. Nim jednak ją nakleisz, pamiętaj, aby starannie oczyścić (a następnie wysuszyć) ścianę. Ponadto przestrzeń przeznaczona do naklejania fototapet powinna być idealnie gładka, ze względu na możliwość uwidocznienie wszystkich nierówności po jej przyklejeniu.

przestrzeń

Autor: Grzesiek
Źródło: http://www.flickr.com
Warto tu wspomnieć, że jeśli chcesz podwyższyć wytrzymałość swojej tapety oraz zabezpieczyć ją przed otarciami, w każdym wypadku poleca się dodatkowe zalaminowanie fototapet. Poza tym pokrycie jej specjalną satynowaną folią chroniącą przed uszkodzeniami.

Pamiętaj także, że fototapeta drukowana jest w brytach – paskach ok. 100 cm, z uwzględnieniem 1 centymetra zakładki. Tak także się ją przykleja – jest to bardzo bezpieczny sposób montażu.