W jaki sposób komoda może stawać się częścią dekoracji wnętrz naszych rodzimych knajp

Restauracje bywają miejscami, do których zaglądamy z nieukrywaną ochotą. A to za sprawą urządzanych w nich spektakularnych jubileuszy małżeńskich. Odprężające biesiady z członkami rodziny lub po prostu weekendowe kolacje z przyjaciółmi wymagają właściwej oprawy.

Różne oblicza komody

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Wnętrze lokalu ma być ciepłe, przytulne i koić rozstrojone nerwy. Jego aranżacja wymaga nawet ingerencji dekoratora, który, bez namysłu, postawi obok baru sosnową komodę.Pracownik karczmy, który często używa skrótów myślowych, ochrzci ten mebel nazwą: komoda 6 szuflad. Rzeczone szuflady będą nie tylko częścią dekoracji, ale także zostaną wykorzystane jako magazyn charakterystycznych restauracyjnych akcesoriów. W dwóch szufladach, tych pierwszych od góry, zostaną ułożone śnieżnobiałe i seledynowe obrusiki, koronkowe serwety, materiałowe serwetki, czyli jednym słowem, bielizna stołowa wyjmowana na okazje iście niezwykle.W dwóch kolejnych, tym razem środkowych szufladach, leżeć będą ekstra solniczki i komplety widelców, które posłużą konsumentowi w czasie jedzenia sytego obiadu z wysokokalorycznymi lodami o smaku wanilii.Te dolne szuflady otwierane będą nieczęsto, bo istnieje pewne niebezpieczeństwo, że brud gromadzący się na parkiecie podczas całego dnia, zagrozi czystemu wyglądowi włożonych doń przedmiotów.Model określony skrótowo komoda 6 szuflad będzie spełniał dodatkowo funkcje reprezentacyjne. Jego ciemny odcień przysporzy wnętrzu elegancji (przeczytaj więcej). Postawione na nim świeczniki lub położone na blacie świeczki zapachowe bądź elektryczne lampki w kształcie kaganka, podkreślą magię długich, odurzających jaśminem i akacją, wczesnoletnich nocy.

komoda

Autor: Herry Lawford
Źródło: http://www.flickr.com
Komoda w stylu Ludwika XIV, zakupiona w sklepie z starymi meblami, uwydatni klimat restauracji nawiązujących swoim jadłospisem do kuchni francuskiej. Mebel z ozdobami roślinnymi, charakterystycznymi dla secesji, będzie wspaniale łączył się z salą urządzoną w stylu obowiązującym jeszcze przed I wojną światową. Nie trzeba bardzo dobrze znać się na sztuce, aby gustownie aranżować wnętrza, najistotniejsze staje się wyczucie dobrego smaku.
Jeżeli konsumenci będą wyśmienicie czuli się w karczmie, ładny, wyeksponowany mebel (https://www.meblemagnat.pl/biurka-drewniane-sosnowe) stanie się tematem kobiecych i męskich rozmów przy ławie. Niejedno małżeństwo zapragnie posiadać taki sam model w swojej sypialni. Być może, na dźwięk słów: komoda 6 szuflad, usłyszanych w telewizyjnej reklamówce, zdecyduje się władować swoje oszczędności w taki właśnie mebel – poznaj ofertę szafek na