Jak zaaranżować niewielką umywalnię?

Niewielka łazienka w bloku nie koniecznie musi być zmorą domowników, jeżeli zwrócimy uwagę na parę fundamentalnych zasad dotyczących urządzania małego wnętrza.
Choć liczyć się trzeba z tym, że przenigdy nie będzie ona tak bardzo komfortowa oraz funkcjonalna, jak kąpielowy salon w budynku jednorodzinnym, to parę kompromisów pomoże nam zaaranżować ergonomiczne pomieszczenie, zaś wychodzący naprzeciw wyczekiwaniom rezydentom bloków wytwórcy ekwipunku umywalni zagwarantują, iż będzie ono także trendy.
Nieduża łazienka nastręcza dobrze przemyślanego projektu oraz poszukiwania rozwiązań zapewniających porządek i ład w niedużym wnętrzu.

wykończenie

Autor: Calvado
apartamentowiec

Autor: Mielno Holding – Firmus Group
Źródło: Mielno Holding – Firmus Group
Zanim wybierzemy odpowiednie meble oraz oprzyrządowanie, wygospodarujmy w innych pomieszczeniach miejsce na przechowywanie zapasowych ręczników, środków pielęgnacji oraz czystości, w taki sposób, aby w łazience znalazło się jedynie to, co konieczne.

Nasz artykuł wydał Ci się intrygujący? Masz ochotę na kolejne posty? Zatem nie zwlekaj i klikaj elastomer w ten link.

Należy zastanowić się również, czy nie uda nam się odnaleźć innego miejsca na pralkę. Chociaż producenci oprzyrządowań AGD sprzedają urządzenia do mniejszych łazienek, zarówno takie, które otwierają się od góry jak też szczędzą przestrzeń niepotrzebną do załadowania pralki, jak także otwierane z frontu, na jakich ustawić można proszki do prania bądź delikatny kosz kosze na bieliznę na bieliznę, to jednakże mogą one być skąpe dla kilkuosobowej rodzinki. pralka w pomieszczeniu kuchennym, w schowku czy też w szafie wnękowej w przedpokoju pozwoli nam zaoszczędzić wartościowe miejsce w toalecie.

Nawet w niewielkiej toalecie musi znaleźć się miejsce na przechowywanie niezbytecznych utensyliów łazienkowych, kosmetyków albo środków czystości. Zależnie od kształtu pomieszczenia, możemy kupić wysokie i wąskie stojące szafki, półki oraz szafki wiszące na ścianach. Później pozostaje zadysponować lustra na wymiar.