Czemu lofty cieszą się taką popularnością w naszym kraju, czym charakteryzują się meble industrialne.

Kiedy mieszkańcy Ameryki zaczęli przystosowywać do mieszkania stare zakłady przemysłowe i fabryki zapewne nie myśleli, że będzie to początkiem nowej mody. W rezultacie będącej wówczas recesji pojawiło się wówczas mnóstwo wolnych miejsc, które zaczęto zagospodarowywać.


Początkowo byli to ludzie sztuki oraz artyści, tworzyli tam swoje pracownie i miejsca spotkań towarzyskich. Przy wykończeniu stosowali różnego rodzaju dodatki i meble, jakie znaleźli w pobliżu. A że dominowała tam stal i podstarzałe drewno, to i te właśnie rodzaje materiałów najczęściej się pojawiały w zaadoptowanych mieszkaniach. I tak wzięły swój początek meble industrialne, które są obecnie bardzo popularne w niektórych środowiskach. Opierają się one przede wszystkim na starym drewnie oraz stali, ale taki styl to także duża swoboda i przestrzeń, żeby się dało podkreślić charakter wnętrza (http://www.sklep-iwcmeble.pl/sofy,g14.html).


Różne notki

LG K10 - wyjątkowy smartfon, który pozwoli Ci odnaleźć swój indywidualny styl oraz zasmakować bogactwa nowych możliwości

gry
Oprawcowane przez: Robert Couse-Baker
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Żyjemy w bezustannym biegu. Ciągle mnóstwo spraw do załatwienia. Z ulgą przyjęliśmy, zatem szereg różnorodnych „udogodnień” w postaci nowych technologii.


komórki stanowią, w dobie XXI wieku, nieodłączny element naszej rzeczywistości.


sklep-iwcmeble.pl/
Oprawcowane przez: X-chair
Na podstawie danych z: Paged Meble


pomysł na wykorzystanie pomieszczeń po starych fabrykach zaczął być często wykorzystywany w dużej ilości innych miejsc. Wielu deweloperów zauważyło popularność takiego stylu, i w ich ofercie zaczęły się pojawiać tak zwane lofty. Deweloperzy kupowali nieużywane fabryki, najlepsi architekci przygotowywali plany, w rezultacie klienci otrzymywali stylowe mieszkania w unikalnej lokalizacji. Popularność tego typu miejsc była naprawdę duża, a ceny osiągać zaczęły kosmiczny poziom.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.