Czemu lofty cieszą się taką popularnością w naszym kraju, czym charakteryzują się meble industrialne.

Kiedy mieszkańcy Ameryki zaczęli przystosowywać do mieszkania stare zakłady przemysłowe i fabryki zapewne nie myśleli, że będzie to początkiem nowej mody. W rezultacie będącej wówczas recesji pojawiło się wówczas mnóstwo wolnych miejsc, które zaczęto zagospodarowywać.


Początkowo byli to ludzie sztuki oraz artyści, tworzyli tam swoje pracownie i miejsca spotkań towarzyskich. Przy wykończeniu stosowali różnego rodzaju dodatki i meble, jakie znaleźli w pobliżu. A że dominowała tam stal i podstarzałe drewno, to i te właśnie rodzaje materiałów najczęściej się pojawiały w zaadoptowanych mieszkaniach. I tak wzięły swój początek meble industrialne, które są obecnie bardzo popularne w niektórych środowiskach. Opierają się one przede wszystkim na starym drewnie oraz stali, ale taki styl to także duża swoboda i przestrzeń, żeby się dało podkreślić charakter wnętrza (http://www.sklep-iwcmeble.pl/sofy,g14.html).


Różne notki

Lalkowe przeboje – jaką pacynkę wyselekcjonować dla dziewczynki?

Prezenty
Kukiełka – która panienka nie ma chociaż jednej? Czego nauczają, co w dzieciach kształtują?


Czy są tylko zabawką, jaką małe panienki wożą w wózkach, ubierają w ciuszki dla lalki a także czeszą? A może chodzi o coś znacznie więcej? Którą kukiełkę nabyć? Laleczki bobasy, lale Barbie, kukiełki z materiału, figurki.


sklep-iwcmeble.pl/
Oprawcowane przez: X-chair
Na podstawie danych z: Paged Meble


pomysł na wykorzystanie pomieszczeń po starych fabrykach zaczął być często wykorzystywany w dużej ilości innych miejsc. Wielu deweloperów zauważyło popularność takiego stylu, i w ich ofercie zaczęły się pojawiać tak zwane lofty. Deweloperzy kupowali nieużywane fabryki, najlepsi (na przykład architekci Katowice) przygotowywali plany, w rezultacie klienci otrzymywali stylowe mieszkania w unikalnej lokalizacji. Popularność tego typu miejsc była naprawdę duża, a ceny osiągać zaczęły kosmiczny poziom.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.