Miłośnicy Apple mówią, że amerykańska firma jest najfajniejsza na świecie, wobec tego kupują ich telefony i są im oddani

Jeżeli jesteśmy usatysfakcjonowanymi właścicielami iPhone albo iPad, to należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu swojego urządzenia. Nie jest on niedrogi, dlatego tym bardziej będzie nam przykro, gdyby zarysował mu się ekran.


Warto prawidłowo zabezpieczać własny smartfon, aby nie porysował się na przykład przez klucze, jeśli włożymy smartfon i klucze do plecaka do tej samej przegródki.


Czerwona gaśnica
Oprawcowane przez: Mike Mozart
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Na nasze nieszczęście po tak bliskim spotkaniu nasz ulubiony smartfon będzie miał zarysowaną szybkę. Żeby się tego ustrzec warto zakupić etui 5S - (zobacz etui 5s). Może mieć ono różne barwy i szablony. Mamy szansę nawet zamówić modne ostatnimi czasy pokemony - nasz nowy Apple będzie wyglądał jak żółty Pikachu.

Jak uważasz? Czy uda Ci się znaleźć dane na omawiany wątek? Na pewno tak - przejdź po tym linku (https://www.pieczatki.pl/wzory_odbic/pieczatki_lekarskie) oraz odszukaj informacje tu.

Jeśli mamy iPhone 4 etui (zobacz (informacje) iphone 4 etui) również będzie nam potrzebne. Modeli jest tyle, że z pewnością znajdziemy coś idealnego. Rzecz jasna dostęp do wszystkich gniazd nie stanowi żadnego problemu.


targus vuscape
Oprawcowane przez: Emilio Küffer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Jak wybrać najlepszą pościel dla dziecka? O jakich kwestiach niezbędnie powinniśmy wiedzieć? Co jest w tej sprawie jest najważniejsze?

migawka - produkt
Oprawcowane przez: Bratislavská župa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Przyjście na świecie dziecka to cudowne doświadczenie, lecz także powód do zmartwień dla młodego rodzica. Chce on umożliwić maluszkowi jak najwspanialsze warunki do normalnego rozwoju.


Idealnym rozwiązaniem może być również etui Targus Vuscape. Jest niezwykle eleganckie oraz pomaga zabezpieczać nasz smartfon. Jest mnóstwo dostępnych odcieni tego etui. Jednak to co najstotniejsz jest we wnętrzu - czyli miękka wyściółka, która zabezpiecza. Etui Targus Vuscape (zobacz targus vuscape) posiada zastosowanie standu, czyli ułatwi nam to pisanie i czytanie. Zobaczymy tu także miejsce na rysik, którym będziemy wodzić po ekranie.


Oczywiście ten model ma łatwe dojście do wszystkich portów, więc nie trzeba ściągać etui, aby naładować smartfon lub słuchać muzyki. Takie etui sprawi, że będziemy kochać swój telefon tym bardziej.
2019-07-08 07:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.