Odpowiednio doświetlone pomieszczenie to priorytet.

Poprawnie oświetlone mieszkanie to gwarancja zdrowia i dobrego humoru mieszkańców. Ważna jest nie tylko funkcjonalność, lecz także całkowity wynik, uzyskany dzięki rozmaitym modelom lamp.


Pamiętajmy, że bardzo wyraźne, sztuczne światło aktywizuje do pracy i skupienia, zaś przyciemnione sprzyja wypoczynkowi. Im więcej źródeł oświetlenia, tym wyższa jest możność kształtowania przestrzeni.


Istotnym oświetleniem w niemalże jakimkolwiek pomieszczeniu jest lampa sufitowa - szukaj na mantra.com.pl. Jest to połączone zarówno z przydatnością , jak i z kwestią dekoracyjną. Zlokalizowana na suficie lampa jest widoczna z każdego punktu pomieszczenia i w dyskretny, acz dostrzegalny sposób dopełnia pełni wystroju. Plafon z kryształkami to połączenie nowoczesności z przepychem - zobacz na mantra.com.pl. W niezwykły sposób odbijają światło i czynią, że całe pomieszczenie nabiera blasku.


Różne notki

Dekoracja wnętrz - niezbędne info.

przykładowe wnętrze salonu
Oprawcowane przez: Ryan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ludzie znacznie chętniej wybierają do drukowania swoich zdjęć płótno zamiast normalnego papieru fotograficznego. Takim zdjęciem np. ze ślubu możemy ozdobić swoje ściany albo sprezentować je komuś. Bez wątpienia okaże się ono cudownym prezentem. Jeśli chodzi o płótno to należy wybierać wysokojakościowe tworzywa. Dzięki temu nasze obrazy tak prędko nie zblakną. Niestety cały czas jest to technika dosyć droga.


styropiann


schody
Oprawcowane przez: BRITOP Lighting
Na podstawie danych z: BRITOP Lighting


W salonie powinien znajdować się żyrandol, względnie efektowna lampa sufitowa. Uzupełnieniem będą lampy kinkietowe i lampy stojące, jakie ubogacą nastrój całego wnętrza. Kinkiety zdołają doświetlić intrygujący obraz, bądź zwierciadło. Zaś lampa stojąca umożliwia nam ponadplanowe źródło światła w chwili, gdy czytamy książkę, czy też oglądamy telewizję. Jeżeli salon połączony jest z aneksem kuchennym, to trzeba pamiętać, aby oświetlenie pasowało do siebie stylistycznie.


Światło pełni ważną rolę w każdym wnętrzu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.