Fotel biurowy zadba o wzorowy stan twojego kręgosłupa

Praca. Zajmuje ona nam, co prawda nie każdemu, właściwie 1/3, jedną trzecią egzystencji. Możemy stwierdzić, że dla ogromnej rzeszy społeczeństwa biuro jest drugim domem.


Lecz nie jest to jak na złość normą, że czujemy się tam komfortowo.


sprzątanie
Oprawcowane przez: Emil .
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Także dla tych, którzy nie spędzają tak dużo czasu w pracy ważny jest komfort. Z jakiego powodu? Człowiek zrelaksowany funkcjonuje dużo skuteczniej, czyli, iż w ciągu ośmiu godzin pracy ukończy więcej zadań. Każdemu pracodawcy winno zależeć na zapewnieniu dostatecznego komfortu pracy swoim pracownikom. Ergonomiczne fotele biurowe są polucją na większość problemów zdrowotnych powiązanych z wykonywaniem zadań w pozycji siedzącej. Zacznijmy od ergonomicznej budowy takiego fotela. Wymiary siedziska i oparcia nie są przypadkiem dobierane, ale wybierane z tabel. Wszelkie wartości są znormalizowane i dokładnie dopasowane do użytkownika. W ten sposób dobrany fotel biurowy zapobiegnie uszkodzeniom kręgosłupa. Wszyscy z nas wiedzą, iż siedzący tryb pracy powoduje nieodwracalne zmiany układu kostnego, jakie są niebywale bolesne. Certyfikowane fotele biurowe, ponieważ co do takich posiadamy pewność, że zostały wykonane zgodnie z pisemnymi normami, dbają o dobre zdrowie twojego kręgosłupa. Dodatkowo do wytworzenia dobrej jakości fotela stosowana jest skóra naturalna - http://www.abimeble.pl/meble-biurowe/. Tylko skóra cielęca daje skórze prawidłowo oddychać, dzięki temu nie poci się w czasie wielogodzinnej pracy.


Różne notki

Idealne fotele do biurek

fotel biurowy
Na podstawie danych z: pixabay.com
W momencie, kiedy urządzamy swe miejsce pracy powinniśmy pamiętać o kilku sprawach. Mianowicie początkowo o tej najważniejsze, czyli o swoim zdrowiu. Tylko dzięki dobraniu właściwego biurka i fotela do wysokości osoby, która będzie miała z nich korzystać, będzie można odciążyć kręgosłup. Praca siedząca jest dość męcząca dla całego ciała. Dlatego tak istotne jest, by stanowisko było właściwie dopasowane do osoby.


W standardzie jest to, że wysokość oparcia oraz siedziska jest regulowana ręcznie przez pracownika, co dodatkowo zezwala na dostosowanie fotela do wymagań użytkownika.


Jeżeli będziemy dbać o dobry stan kręgosłupa także w pracy, będziemy mogli polepszyć nasze wyniki w biurze. Wysokiej jakości fotel to większe zadowolenie z pracy.
2018-06-22 00:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.