Jak dobierać damską bieliznę? Co każdy mężczyzna powinien wiedzieć?

Każdy facet powinien od czasu do czasu kupić seksowną bieliznę swojej żonie. To prezent, z którego będzie zadowolona każda kobieta. Na pewno większość facetów ma tego rodzaju zamierzenia, lecz pojawiają się trudności w czasie jej zakupu.


pojemnik
Oprawcowane przez: La Millou
Na podstawie danych z: La Millou


Większość facetów nie wie, jak się ją kupuje, dobrać, tak więc rezygnuje z tego planu. Natomiast to sprawa bardzo łatwa.


Jak wchodzimy do działu z bielizną damską, skierujmy swoje kroki do ekspedientki, bo dzięki temu zyskamy wsparcie. Nie należy się czaić, jakbyśmy chcieli coś ukraść. Na pewno wielu facetów jest skrępowanych tą sytuacją, lecz niepotrzebnie. Ekspedientki w tego rodzaju sklepach traktują to zwyczajnie, więc naprawdę nie ma się czego bać - http://www.jagna.pl/.


chiny
Oprawcowane przez: Bryan Ochalla
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Wypróbuj innowacyjne pomysły w swoim domu

czujniki - montowanie
Oprawcowane przez: Gareth Halfacree
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każdy z nas niekiedy chce zmienić coś we własnym mieszkaniu. Aranżujemy przemeblowanie, zmieniamy kolor ścian, stosujemy fototapety. Lecz takie kosmetyczne zmiany niekiedy nie wystarczają, żeby otrzymać zadowalający nas efekt.


Przy kupowaniu najbardziej ważny jest rozmiar. Jak więc jeszcze nie poznaliśmy rozmiaru swojej partnerki, to trzeba się jak najszybciej tego dowiedzieć. Najlepiej zobaczyć w jej szafie. W innym przypadku będzie kłopot, bo ciężko powiedzieć tak na oko, jaki przykładowo biust ma nasza partnerka. Jeżeli więc chcemy nabyć stanik, powinniśmy znać rozmiar. rozmiary staników to dwie części. Pierwsza jest liczbą od 60 wzwyż, wzrasta o pięć. To obwód pod biustem w cm.. Pamiętajmy, iż dany krój, konkretna bielizna damska może nam się podobać, ale nie pewności, iż będzie się podobała także naszej partnerce - polecam tę bieliznę damską.


Damskie porady są tu więc nie do przecenienia. Panie będą doskonałymi pomocnikami podczas zakupów.


Można też zrobić tak, że na pierwsze zakupy pójdziemy razem z naszą partnerką, zobaczymy co lubi, a następnie już sami będziemy mogli chodzić na zakupy i kupować najlepszą bieliznę.
2018-06-22 00:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.