Zakupy ze stylistką - usługa przeznaczona nie tylko dla bogatych.

Gdy mimo wysiłków cały czas masz wrażenie, że nie umiesz się fajnie ubrać, przeczytaj ten tekst, może mamy dla ciebie sugestię.

miętowe szpilki
Oprawcowane przez: http://pantofelek24.pl
Na podstawie danych z: http://pantofelek24.pl
Bywa, iż pomimo wypełnionej szafy masz kłopot co na siebie ubrać przy różnych okazjach. W takim wypadku z pomocą powinna przyjść stylistka. Nie sztuka posiadać szafę, w której zalegają sterty ciuchów, jeśli nie jesteś w stanie skompletować co najmniej paru zestawów. Rzecz polega na tym, aby mieć konieczne minimum, jakie będzie dostosowane do twojej sylwetki, stylu oraz sposobu życia. Jak to zrobić? Jeżeli nie dajesz rady z tym sama, może warto zainwestować w zakupy ze stylistką? Na początek przejrzy ona wnętrze twojej szafy i podejmie decyzje, co zostawić, a czego należy się pozbyć. Niepasujące i nieużywane ubrania powinny zniknąć - pantofelek 24. Następnie zabierze cię do sklepu. Oczywiście za usługę personal shopper musisz zapłacić. Niemniej jednak biorąc pod uwagę to, iż będzie lepiej orientowała się do jakich sklepów pójść, gdzie trafi się ciekawa promocja, na pewno zaoszczędzisz czas oraz pieniądze. Prawdopodobnie następne zakupy, nawet gdybyś robiła je samodzielnie, przebiegną łatwiej. Zakupy ze stylistką to opłacalna inwestycja. Oczywiście muszą być poprzedzone przeprowadzeniem rozmowy odnośnie twoich oczekiwań i wymagań. Najważniejsze, żeby nowe ubrania pasowały do ciebie. Uwierz, iż niekiedy trzeba dać komuś innemu popatrzyć na siebie krytycznym okiem.


Różne notki

Jak przygotować samochód przed sezonem zimowym, żeby zniwelować efekty tej niekorzystnej zimowej aury?

samochód
Oprawcowane przez: Alexander Nie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jak co roku każdy kierowca musi zmierzyć się z nieprzyjemną zimową aurą za oknem. Pewnie ten, kto posiada samochód już przyzwyczaił się do tego, iż jakoś trzeba przetrwać ten ciężki czas i mieć dużo cierpliwości choćby ze względu na warunki na drodze. Od tego jak przygotujemy nasz pojazd na ten zimowy czas zależy bardzo wiele. Jak zatem przygotować auto na niesprzyjającą pogodę? Przede wszystkim trzeba zacząć od opon, to może być dla niektórych oczywiste, natomiast musimy koniecznie zobaczyć w jakim stanie jest ogumienie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.