Prysznic czy wanna - radzimy, co dobrze jest kupić, żeby zapewnić sobie komfort

Odświeżanie mieszkania to nie lada wyzwanie. Niesie bowiem za sobą masę różnego rodzaju dylematów.


lampki nocne w sklepie
Oprawcowane przez: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Łazienka w bieli i czerni, współczesne łazienki dla każdego. Dobre pomysły

czarno-biała łazienka
Oprawcowane przez: Hotel Arthur
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Urządzanie wnętrza domu to prawdziwa sztuka. Trzeba mieć świadomość, co obecnie jest trendy i co będzie modne zawsze. Kiedy chcemy, by nasze cztery kąty wyglądały nowocześnie musimy wiedzieć, w których miejscach klasyczne połączenia będą wyglądały interesująco. Bo jeżeli przykładowo w naszym domu będzie biało czarna łazienka, to, mimo iż połączenie kolorów uważane jest za bardzo klasyczne, to w pokoju łazienkowym będzie ono prezentowało się nowocześnie.


Bezsprzecznie jeden z nich to niezmienne pytanie: prysznic czy wanna?


przeszklenia


kabiny prysznicowe
Oprawcowane przez: Profundo PR
Na podstawie danych z: Profundo PR


Teraz rosnącym zainteresowaniem wśród konsumentów mogą poszczycić się kabiny prysznicowe-kabiny prysznicowe. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn jest przynajmniej kilka. Po pierwsze, to nader ekonomiczne rozwiązanie, które wspaniale sprawdzi się w szczególności w ciasnych pomieszczeniach. Korzystając z prysznica zużywamy mniejsze ilości wody niż biorąc kąpiel w wannie. Dodatkowo - co równie ważne - troszczymy się o nasze ciało. Udowodniono, że krótki, intensywny prysznic wpływa pozytywnie na skórę. Poprawia jej sprężystość jak również stymuluje krążenie, dzięki czemu staje się ona bardziej nawilżona. Za nabyciem prysznica sprawdz kabiny prysznicowe przemawia jeszcze jedna istotna kwestia - proste czyszczenie. Nie musimy nadwyrężać pleców, by dostać się do najgłębszych zakamarków.


Ktoś mógłby powiedzieć, że kąpiel w wannie jest dużo bardziej relaksująca niż zwyczajny prysznic. To nie musi być prawda. Wystarczy kupić kabinę z hydromasażem, aby się o tym przekonać.
2017-09-18 06:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.