Urządź swoją łazienkę z pomysłem

Każdy, kto kupuje własne lokum, powinien przed przeprowadzką jeszcze je udekorować. Nie każdemu szybko przychodzi projektowanie od podstaw po kolei poszczególnego pomieszczenia.


Całe szczęście z łazienką nigdy nie mamy większego kłopotu. Jest to pomieszczenie przede wszystkim funkcyjne. Lecz należy czasami przypasować je do własnego gustu.


Na początku należy przemyśleć, jaki styl łazienki może być dla nas najbardziej odpowiedni. Można postawić na modernizm, wybrać płytki w chłodnym kolorze, grafitowym lub szarym, do tego dopasować poszczególne akcesoria ze szklanego lub stalowego tworzywa - jest to ostatnimi laty niezwykle popularna koncepcja. W celu jej minimalnego ocieplenia, należy wstawić kwiatek doniczkowy. Możemy również zdecydować się na udekorowanie łazienki w stylu bizantyjskim. Wówczas warto na ścianach zamontować mozaikę ceramiczną, która doskonale odda nastrój orientu. Do kompletu wolnostojąca, złocona Wanna, i będziemy mieli szansę poczuć się jak w Bizancjum .
polecam te płytki łazienkowe
Oprawcowane przez: InsideLab
Na podstawie danych z: InsideLab


Różne notki

Pufy to meble uniwersalne

wazon tulipanów
Oprawcowane przez: ProFlowers
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pufy są meblami wszechstronnymi. Jest możliwość na nich nie tylko relaksować się, lecz także pracować. Niegdyś obowiązujący element aranżacyjny każdego mieszkania.


łazienki
Oprawcowane przez: Elliott Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Należy także wiedzieć, jakie dodatki najlepiej kupić. Jeżeli masz tylko taką opcję, w twojej łazience powinna znaleźć się umywalka - opinie na nasz temat - ścienna. Jest ona montowana do powierzchni, przez co zajmuje mało miejsca i jest bardzo stabilna. Jeżeli chcesz mieć prysznic, nie rezygnuj z wanny. Możesz przecież nabyć taką trójkątną z nadbudowaną kabiną prysznicową. Natomiast jeśli chcesz umieścić u siebie kwiat doniczkowy, a nie posiadasz okna, to żaden problem. Zapytaj kwiaciarkę o rośliny preferujące wilgoć i nielubiące słońca - tu.


Urządzanie swojej łazienki to nie małe wyzwanie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.