Urządzasz łazienkę? Zainwestuj w kreatywny design.

Wielu z nas niekiedy porywa się na generalny remont domu. Odświeżamy posadzki, przemalowujemy ściany, robimy przemeblowanie. Poszczególne pomieszczenie wiąże się z nie małym wyzwaniem.


Lecz miejscem, w którym najprościej jest okazać własny gust, jest z pewnością łazienka.


Różne notki

Jakie opcje mają osoby palące, które nie chcą za bardzo wydawać zbyt dużo na papierosy.

lody
Oprawcowane przez: Häagen-Dazs
Na podstawie danych z: Häagen-Dazs
Rosnące bez przerwy ceny wyrobów tytoniowych z pewnością nie radują palących, którzy w ten sposób zmuszani są do większych wydatków. Spora ich ilość przechodzi na papierosy sprowadzane z sąsiednich krajów, gdyż są one znacznie tańsze od tego, co jest w zwykłych sklepach.


Kiedy decydujemy się odświeżyć ją zupełnie, na pewno dotyczy to także ścian oraz podłóg. W tym wypadku przydatne mogą być płytki Novabell Źródło. Firma ta, mimo wyłącznie kilkuletniego stażu w naszym kraju, zyskała sobie bardzo wiele odbiorów. Nic w tym zaskakującego, gdyż znani są oni z interesujących wzorów na kafelkach oraz licznych opcji kolorystycznych. W zależności od rezultatu, który pragniemy otrzymać, należy użyć odmiennej tonacji. Jeżeli pragniesz nowoczesnej łazienki, wybierz kolory zimne, zachowawcze - szary, granat, czerń. Z kolei jeżeli pragniesz urządzić to pomieszczenie w ciepłym, kolonialnym stylu, wykorzystaj płytki Novabell w kolorach piaskowych, brązowych albo beżowych.


płytki novabell
Oprawcowane przez: Candy Polska
Na podstawie danych z: Candy Polska


Kiedy już wykafelkowaliśmy wedle własnego uznania, nastał czas na konkretne wyposażenie łazienki. Jeżeli wybrałeś nowoczesność, najlepiej sprawdzą się wówczas dodatki ze szkła a także stali. Spotęgują one zimny nastrój tego pomieszczenia. Natomiast jeśli wolisz styl vintage, twoje wyposażenie łazienki http://www.sklep.max-fliz.com.pl/ musi składać się ze starodawnych przedmiotów. Wolnostojąca, pozłacana wanna? Umywalka wbudowana w antyczną komodę, lub może lampiony przy lustrze wykonane z witraży? Ograniczyć może cię jedynie twoja wyobraźnia. Ciekawym dodatkiem, w obydwu stylach, będą także kwiaty doniczkowe.


akcesoria łazienkowe
Oprawcowane przez: Anderstil
Na podstawie danych z: Anderstil


Generalny remont łazienki to nie lada wyzwanie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.