Odbojnice – ochrona i gwarancja

Stadiony, magazyny i tereny swoistego zastosowania niejednokrotnie – do wielu kwestii wymagają wyposażenia, który pozornie nie ma z nimi nic wspólnego.


odbojnice regałowe
Oprawcowane przez: Feed My Starving Children (FMSC)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Prawda czasem może być inna, a naprawdę obowiązkowe akcesoria – niepozorne.


Odbojnice regałowe to inaczej stalowa osłona na kolumny regału znajdującego się przede wszystkim w halach i składach. Są one tworzone z najwyższej jakości materiałów i perfekcyjne pochłaniają one energię, z którą dochodzi do trafienia w regał. Odbojnice zabierają ją i sprawiają, że etażerka nie jest naruszona. Mają one za obowiązek także nie zgodzić się na przewrócenie przedmiotu, który zabezpieczają przy pomocy gwałtownego uderzenia. Poza regałowymi, odróżnia się między innymi odbojnice na latarnie, hydranty, gumowe, na słupy i parkingi - antersystem.pl/odbojnice.html. Można zakupić różne modele. Odpowiednio ochraniają ściany przed niepożądanym ubytkiem.


Różne notki

Do marketów z dywanami także się coś znajdzie

magazyn
Na podstawie danych z: http://sxc.hu/
Zaznaczymy, iż regały są używane nie jedynie w magazynach, ale także i w najróżniejszych sklepach, co spowoduje, że na pewno powinny one prezentować nam spory wybór, tak żeby można było je idealnie dobrać do każdego miejsca oraz każdej dziedziny sprzedaży, w której mają być wykorzystane. Przez to musimy ich przejrzeć jak najwięcej, nim dokonamy sprawunku, ponieważ powinniśmy mieć świadomość, że idealnie sprawdzą się do naszych wymagań.


Na boisku natomiast konieczny jest wózek do malowania linii - www.antersystem.pl/oznakowanie-poziome/urzadzenia-do-malowania-linii.html. Niepokaźny, ale zazwyczaj bardzo ważny. To właśnie dzięki niemu z kolei można z łatwością narysować linie tuż przed zawodami. Często także jest używany owalach żużlowych, gdzie sędziowie toru rysują linię startową oraz mety, a także linię wokoło pętli. Pojemność zbiornika jest zależna od danego modelu. Zwykle jest on w stanie pomieścić dwanaście litrów białej emulsji. Niektóre wersje są uzupełniane białą sproszkowaną kredą, lecz nowsze – farbą. Wózki mają również pompkę.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.