Odbojnice – ochrona i gwarancja

Stadiony, magazyny i tereny swoistego zastosowania niejednokrotnie – do wielu kwestii wymagają wyposażenia, który pozornie nie ma z nimi nic wspólnego.


odbojnice regałowe
Oprawcowane przez: Feed My Starving Children (FMSC)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Prawda czasem może być inna, a naprawdę obowiązkowe akcesoria – niepozorne.


Odbojnice regałowe to inaczej stalowa osłona na kolumny regału znajdującego się przede wszystkim w halach i składach. Są one tworzone z najwyższej jakości materiałów i perfekcyjne pochłaniają one energię, z którą dochodzi do trafienia w regał. Odbojnice zabierają ją i sprawiają, że etażerka nie jest naruszona. Mają one za obowiązek także nie zgodzić się na przewrócenie przedmiotu, który zabezpieczają przy pomocy gwałtownego uderzenia. Poza regałowymi, odróżnia się między innymi odbojnice na latarnie, hydranty, gumowe, na słupy i parkingi - antersystem.pl/odbojnice.htmlMożna zakupić różne modele. Odpowiednio ochraniają ściany przed niepożądanym ubytkiem.


Różne notki

Regały magazynowe przystosowane do właściwości magazynu

mieszkanie - landszaft
Oprawcowane przez: You Tube - Tomasz Szafarek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Regały magazynowe muszą być dostosowane do specyfiki magazynu. Objętość nawierzchni składowania, metoda pobierania produktu, czy posiadana flota wózków widłowych to jedynie niektóre czynniki, które powinno się brać pod uwagę wybierając właściwe rozstrzygnięcie.


Wybór optymalnej infrastruktury magazynowej najlepiej przewidzieć jeszcze przed wybudowaniem hali, co zezwoli zaprojektować całościową koncepcję logistyczną.


Na boisku natomiast konieczny jes www.antersystem.pl/oznakowanie-poziome/urzadzenia-do-malowania-linii.html To właśnie dzięki niemu z kolei można z łatwością narysować linie tuż przed zawodami. Często także jest używany owalach żużlowych, gdzie sędziowie toru rysują linię startową oraz mety, a także linię wokoło pętli. Pojemność zbiornika jest zależna od danego modelu. Zwykle jest on w stanie pomieścić dwanaście litrów białej emulsji. Niektóre wersje są uzupełniane białą sproszkowaną kredą, lecz nowsze – farbą. Wózki mają również pompkę.


Potrzebna jest jedynie chwila, by narysować na przykład na obiektach sportowych, a nawet drogach odpowiednie linie. Wózek do malowania linii jest niezwykle popularny i znacznie ułatwia wszelakie prace.
2018-07-11 19:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.