Fotorolety dziecięce - nietuzinkowy sposób na aranżację okna w pokoju Twojego smyka

Aranżując wnętrza naszych „czterech kątów” skupiamy się na wyborze odpowiednich mebli, farb do malowania ścian, tapet, etc. nierzadko zapominając o ozdobieniu okien.


kuchnia
Oprawcowane przez: Villa Glass Studio
Na podstawie danych z: Villa Glass Studio


Różne notki

Łączenie czerni i bieli jako prawdziwy trend w aranżacji jakiegokolwiek pomieszczenia

fototapeta czarno biała
Oprawcowane przez: Dekoral
Na podstawie danych z: Dekoral
Fototapeta stała się popularnym uzupełnieniem w wystroju wnętrz. Łączenie czerni i bieli to mocny trend w urządzaniu jakiegokolwiek pomieszczenia. W dekoracji ścian modne są czarno-białe, bądź szare paski na tapetach, przyciągające formy, czy też motywy roślinne.


Tymczasem odgrywają one niesłychanie ważną rolę w wystroju niemal każdego pomieszczenia, a przede wszystkim pokoju dziecięcego.


Tradycyjne zasłony są już „passe” Obecnie pierwsze skrzypce na rynku grają fotorolety dziecięce. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn jest przynajmniej kilka. Cechuje je najwyższa jakość a także łatwość montażu. W dodatku, łączą w sobie praktyczność z oryginalnością. Możemy wybierać spośród dziesiątek tysięcy motywów. Trawa, kwiatki, serca, żelki, psy, auta, bajkowe postacie - wymieniać można bez przerwy. Wielość dostępnych „opcji” niejednokrotnie przyprawia rodziców o zawrót głowy. Dlatego nim zdecydujesz się na kupno fotorolety weź pod uwagę zdanie swojej latorośli, jej oczekiwania, płeć i wiek fotorolety dziecięce. Młodym odkrywcom bezsprzecznie spodobają się desenie związane z podróżami w kosmosie, natomiast małym księżniczkom przypadną do gustu czarodziejki.


A jeżeli w Twoim dziecku drzemie dusza artysty może samo zaprojektować swój wymarzony wzór, puścić wodze fantazji i wymyślić niepowtarzalną postać, która nie tylko będzie zdobić okno ale stanie się także towarzyszką jego zabaw.
2019-04-04 07:48
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.