Jak niedrogo wykończyć dom w stylu industrialnym? Garść porad

Urządzanie własnego mieszkania to oczywiście nie bułka z masłem. Jeżeli się za to akurat zabierasz, powinieneś wcześniej dobrze przemyśleć, w jakim konkretnie stylu chciałbyś je wykończyć

Jeżeli tego nie określić wcześniej i nie będziesz się później trzymał obranego celu, Twoje mieszkanie będzie w wielkim nieładzie - być może będzie to urocze, jednak nie będzie można powiedzieć o jednym konkretnym stylu i konsekwentnym trzymaniu się go.

Mieszkania w stylu industrialnym

W obecnych czasach niezwykle modne stają się mieszkania wykończone w stylu industrialnym. Imitacja cegły >> cegły porotherm na ścianę, sporo metalowych elementów, ale równocześnie kilka mebli w starszym stylu - to bez wątpienia znakomicie sprawdzi się we wszelkiego rodzaju loftach czy mieszkaniach piętrowych.


Jak wykończyć takie mieszkanie?
Zazwyczaj w tego rodzaju mieszkaniach pojawia się imitacja cegły na ścianę. Oczywiście zdecydowanie byłoby lepiej zainstalować prawdziwą cegłę,
Dach domu
Oprawcowane przez: Elias Gayles
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
jednakże w takim przypadku musisz liczyć się z naprawdę dużym wydatkiem. Tymczasem imitacja cegły z fugą zwykle jest nawet kilkakrotnie tańsza, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w mieszkaniach o nieco większym metrażu. Co więcej, imitacja cegły z fugą (doskonała cegła z fugą) w obecnych czasach jest wykonywana tak ładnie, iż właściwi nikt nie będzie w stanie jej odróżnić od normalnej cegły - w takim przypadku oczywiście nie ma się nad czym zastanawiać.

Meble do mieszkania
imitacja cegły na ścianę
Oprawcowane przez: Joe Haupt
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeśli chcesz urządzić mieszkanie w stylu industrialnym, niewątpliwie musisz poświęcić nieco czasu na poszukiwanie mebli

Zazwyczaj najlepszy klimat tego rodzaju mieszkaniom nadają meble kupione na różnego rodzaju targach staroci - można tam dostać prawdziwe perełki. Jeśli masz odpowiednio dużo czasu, niewątpliwie znajdziesz coś fajnego.
2018-08-29 16:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.