Dom ma być twoją przystanią!

Jeśli mamy to szczęście, że możemy samodzielnie zagospodarować swój dom, to z pewnością myśleliśmy chociażby o tym, jakiego rodzaju schody drewniane wybrać. Nie jest to dziwne, skoro moda na drewniane schody po prostu nie mija.
Nie warto oczywiście ślepo za nią podążać, gdyż to my sami winniśmy czuć się w naszym nowym domu jak najlepiej, a więc to od nas, a nie od dominujących trendów, powinno zależeć, czy to schody jesionowe czy też schody dębowe znajdą zastosowanie w naszym domu. Na pewno nie pożałujemy, jeśli z decyzją trochę się wstrzymamy, a to po to, aby móc jak najlepiej wszystko przemyśleć. Nie ma chyba gorszych wyborów niż kupowanie drogich elementów pod wpływem ekscytacji czy chwilowego przebłysku. Aby być prawdziwie zadowolonym, po prostu usiądźmy na chwilkę z filiżanką kawy w dłoni i zastanówmy się nad tym, jakie schody drewniane pasują nam najbardziej i jaki dokładnie dom chcemy wykreować (schody (zobacz polecany artykuł o schodach drewnianych)).


Być może okaże się, że kierujemy się zupełną prostotą i że to minimalizm będzie królował w naszych wnętrzach. Warto sobie uzmysłowić, że dzięki wsłuchaniu się w swoją intuicję można stworzyć naprawdę piękne wnętrza. Nasz dom ma być odbiciem naszych wizji, dlatego nie warto ślepo podążać za modą, będącą najczęściej krótkotrwałym trendem na jeden sezon. Rzecz jasna warto wzorować się na różnych inspiracjach i wiedzieć, jak np. schody jesionowe czy z kolei schody dębowe prezentują się w skandynawskim czy francuskim stylu. Jednak pamiętajmy, że kopiowanie wszystkich wzorców nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem - schody (zobacz -> przeczytaj przykłady o schodach jesionowych).


Różne notki

Odprawa celna na znakomitym poziomie

transport
Oprawcowane przez: US Army Africa
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pomoc dotycząca spedycji różnych towarów w rozmaite zakątki świata jest teraz nieodzowna. Dla osób korzystających z tego rodzaju pomocy wyjątkowo ważna jest wyjątkowa sprawność działania, lecz i odpowiedni dobór określonej usługi. Wybór usługi specjalistycznej jak spedycja międzynarodowa nie musi być związany z żadnym ryzykiem, bo obsługa jest wyjątkowa.


schody drewniane
Oprawcowane przez: Gareth Jones
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Bądźmy projektantami naszych przestrzeni na tyle, na ile jest to możliwe. Być może niegłupim pomysłem jest zdecydowanie się na samodzielne zrobienie schodów, które powalałaby swoją oryginalnością? Zastanówmy się nad tym! schody (zobacz poznaj szczegóły o schodach dębowych)Z pewnością nie pożałujemy też współpracy z doświadczonym stolarzem, który zasugeruje nam, jakie rozwiązania warto zastosować, jakie drewno wybrać i jak zabrać się do prawdziwie twórczej pracy. Nie bądźmy sceptykami i po prostu dajmy się ponieść wyobraźni, a nasz dom zachwyci nie tylko odwiedzających nas gości, ale również nas samych i to niejednokrotnie.
Przekonajmy się sami i nie decydujmy się na nudne aranżacje wnętrz..
2017-07-05 16:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.