Kupujemy prezent na ślub

Sezon ślubny właśnie jest w pełni. Mnóstwo par organizuje zaślubiny w okresie wiosenno-letnim. Mają nadzieję na piękną pogodę. Co raz popularniejsze robią się też imprezy weselne rodem z amerykańskich filmów. Przyjęcie na świeżym powietrzu z pewnością zachwyci wszystkich gości.
Serwisy obiadowe
Jeśli właśnie zostaliśmy zaproszeni na ceremonię ślubu, to czeka nas wiele rzeczy do załatwienia. Należy rozpocząć od załatwienia urlopu na co najmniej dwa dni. Chociaż już bardzo często rezygnuje się z tradycyjnych polskich poprawin, to jednakże taki dodatkowy dzień na wrócenie do siebie na pewno będzie nam potrzebny.

Różne notki

Jak ściana to co powinno się na niej znaleźć? Pomysłów masz z pewnością dużo, ale nie wiesz, co będzie najlepiej się prezentować

fototapety krajobrazy
Oprawcowane przez: mendhak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Czy brak Ci pomysły jak zagospodarować ścianę? Nie wiesz, co możesz tam umieścić, lecz wiesz jednocześnie, iż odpowiedni pomysł jest w stanie odmienić oblicze całego pomieszczenia. Może malowanie, myślisz, ale już po chwili odrzucasz taki pomysł, gdyż wiesz, że to raczej coś zwyczajnego, więc nie będzie to nic specjalnego. Tapeta? To tak naprawdę nie w twoim guście. Co w takim razie? Może fototapeta? To rozwiązanie staje się coraz bardziej znane, bo mnogość wzorów powoduje, iż Twoja ściana może być rzeczywiście jedyna w swoim rodzaju.


Dla kobiet tego typu święto to okazja, aby pokazać się rodzinie w pełnej krasie. Stąd też ich mężczyźni muszą zdawać sobie sprawę z tego, że czekają ich niemałe wydatki. Z pewnością sama sukienka na przyjęcie będzie dużo kosztować, a do tego wszakże potrzebne są odpowiednie akcesoria. Nie zapominajmy o wizycie u stylisty i wizażystki.

W całym tym zamieszaniu niekiedy umyka nam bardzo kluczowa kwestia, czyli podarek dla młodej pary. Dużo prościej jest dokonać odpowiedniego wyboru, jeżeli znamy bardzo dobrze młodą parę. Ale czasem bywamy gośćmi na ślubie kuzyna, którego nie widzieliśmy wiele lat. Jak w takim przypadku wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji?

Jeśli nie uważamy za słuszne podarować młodej parze wypchanej koperty, należy zastanowić się nad pożytecznym prezentem. Darujmy sobie oryginalne ozdoby. Nie posiadamy przecież pewności, czy trafiliśmy w gust nowożeńców. Natomiast na tego typu uroczystość wręcz idealne są serwisy obiadowe. Jest to element, który powinien być w każdym mieszkaniu.

Może on kiedyś stać się wyjątkową rodzinną pamiątką, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Kolejnym dobrym pomysłem będą stylowe sztućce. Komplet sztućców dobrej marki stanie się najlepszą dekoracją jadalni. Z kolei, dobre garnki uradują niejedną panią domu. Choć komplety garnków ze stali nierdzewnej nie są tanie, jest to z pewnością doskonały prezent ślubny. Z kolei, patelnie i czajniki nie bardzo pasują do tego typu uroczystości.
Oprawcowane przez: A.Z.
2017-12-05 13:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.