Jaki rodzaj makaronu można by powiesić w okolicach okna?

Znaczna ilość osób nie wie, że takie słowo jakim jest "makaron" wykorzystuje się nie tylko w kuchni, ale produkt o tej nazwie to także bardzo modny element wykończenia pomieszczenia.


Jest robiony w mnóstwie różnorodnych wymiarów i... zawiesza się go w okolicach okien.


Chodzi naturalnie o rodzaj firanki, która znana jest także jako firanka http://alena-firany.pl/firany-zas/pokoj-dzienny-i-sypialnia.html sznurkowa. Poza tym może ona rozróżniać się na swoje podtypy. Są więc m.in. z koralikami czy cieniowane. Dodatkową zaletą firanek typu makaron jest to, że można je szybko przyciąć na każdej wysokości, a zastosowane tam sznurki nie mechacą się. Należy podkreślić, że takie firanki znakomicie wyglądają na jakimkolwiek oknie, szczególnie, jeśli są dwukrotnie zmarszczone. Innymi słowami na karnisz o szerokości półtora metra polecane są firanki o szer. 3 metrów. Takie elementy dekoracyjne można wieszać za pomocą żabek lub specjalistycznych okręgów. Warto również dodać, że cena tego typu firanki jest bardzo kusząca, zatem stanowi wyjątkowo dobre rozwiązanie dla ludzi oszczędnych.


dekoracja
Oprawcowane przez: Artur Nowacki
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Najnowsze informacje o najnowszych designach mieszkań

designerski zlew
Oprawcowane przez: Wicker Paradise
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Tematyka aranżacji pomieszczeń jest teraz bardzo modna w Polsce. Dzięki popularnym programom telewizyjnym oraz licznym branżowym czasopismom, zdobywamy co raz większą wiedzę o dekorowaniu wnętrz. Urządzanie domu staje się pomału wielka pasją wielu naszych rodaków. Recepta na sukces jest wnikliwe śledzenie obowiązujących kierunków, które przemijają bardzo szybko. Powinniśmy zatem przeszukiwać modne blogi o designie oraz brać udział w rozmaitych wykładach na ten temat, organizowanych w naszej ojczyźnie.


W naszym kraju nie ma raczej mieszkania, w którym nie wisiałaby jakaś mniej lub bardziej klasyczna firanka. Dla większości ludzi też jakimś problemem jest dobre zestawienie ze sobą tych elementów wyposażenia mieszkania z wiszącymi przeważnie obok nich zasłonami. Niezależnie jednak od ich typu, istotne jest, żeby te części poprawnie współpracowały z całym wystrojem pomieszczenia.


Jeżeli pomieszczenie, w jakim zamierzamy je zawiesić jest dosyć niewielkie, nie powinniśmy stosować firanek złożonych z paru warstw. Jednak widzimy, że firanki - więcej na stronie grandfirany.pl/pl/c/Zaslony/64 - to konieczne udekorowanie dowolnego pokoju żeby naprawdę było skończone.
2018-10-04 07:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.