Jak można na własną rękę wykonać swój kubek ze zdjęciem?

Napoje tego typu jak herbata czy też kakao zazwyczaj pijemy albo w typowych szklankach, albo w kubkach, jakie posiadają co najwyżej wydrukowane nasze imię. A przecież w żadnym wypadku nie musi tak być.


Globalna mapa infekcji
Oprawcowane przez: PRowokacja Agencja Public Relati
Na podstawie danych z: PRowokacja Agencja Public Relations


Codziennie rankiem może witać nas przy takiej okazji promienny uśmiech naszych dzieci spoglądających prosto z trzymanego przez nas w ręku eleganckiego kubka.


Różne notki

Perełki - a więc, następny tekst z rodzaju: co dobrze jest na ten temacik mieć pojęcie?

kuchnia
Oprawcowane przez: HomeAid Northern Virginia
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Usłyszawszy słówko "perełka", zazwyczaj posiadamy dwa typu skojarzenia: Pierwszy - Widzimy morze oraz plażę, na której to znajdujemy muszelkę, w której - kiedy ją otworzymy - znajdujemy małą kuleczkę, która to sprawia nam wiele radości; albo Drugi - Wyobrażamy sobie jakąś konkretną elegancką, najbardziej często starszą panią, noszącą na własnej szyi (lub bardziej rzadko nadgarstku) cały sznureczek obleczony tą dokładną masą, przezywaną "masą perełkową".


Jest to możliwe z tego powodu, że obecnie możemy zlecić zrobienie tego typu pamiątki jak kubek ze zdjęciem. Mogłaby to być praktycznie dowolna fotografia, np. z naszych wycieczek albo takie, jakie ukazuje jakąkolwiek rodzinną zabawę (urodziny naszej pociechy). Takie kubki mogą być produkowane przy pomocy techniki termosublimacji. Konieczne są naturalnie odpowiednie urządzenia, czyli m.in. drukarka, która ma tak zwany tusz sublimacyjny, prasa transferowa czy też materiały dostosowane do sublimacji. Należy mieć w komputerze właściwy schemat. Potem trzeba wydrukować na wspomnianej drukarce (na odpowiednim papierze) projekt, który zamierzamy otrzymać na kubku. Następnie kubek trzeba włożyć do prasy transferowej wraz z uprzednio przygotowanym projektem. Potem pod wpływem temperatury tusz zamienia się w gaz i przesiąka do poliestru, którym nakryte są surowce do sublimacji.


komoda
Oprawcowane przez: Maegan Tintari
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeżeli ten proces wydaje ci się zagmatwany, to wiedz, że dla fachowców nie tworzy on żadnego problemu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.