Jak można na własną rękę wykonać swój kubek ze zdjęciem?

Napoje tego typu jak herbata czy też kakao zazwyczaj pijemy albo w typowych szklankach, albo w kubkach, jakie posiadają co najwyżej wydrukowane nasze imię. A przecież w żadnym wypadku nie musi tak być.


Globalna mapa infekcji
Oprawcowane przez: PRowokacja Agencja Public Relati
Na podstawie danych z: PRowokacja Agencja Public Relations


Codziennie rankiem może witać nas przy takiej okazji promienny uśmiech naszych dzieci spoglądających prosto z trzymanego przez nas w ręku eleganckiego kubka.


Jest to możliwe z tego powodu, że obecnie możemy zlecić zrobienie tego typu pamiątki jak kubek ze zdjęciem. Mogłaby to być praktycznie dowolna fotografia, np. z naszych wycieczek albo takie, jakie ukazuje jakąkolwiek rodzinną zabawę (urodziny naszej pociechy). Takie kubki - idź tutaj| - mogą być produkowane przy pomocy techniki termosublimacji. Konieczne są naturalnie odpowiednie urządzenia, czyli m.in. drukarka, która ma tak zwany tusz - nasza strona - sublimacyjny, prasa transferowa czy też materiały dostosowane do sublimacji. Należy mieć w komputerze właściwy schemat. Potem trzeba wydrukować na wspomnianej drukarce (na odpowiednim papierze) projekt, który zamierzamy otrzymać na kubku. Następnie kubek trzeba włożyć do prasy transferowej wraz z uprzednio przygotowanym projektem. Potem pod wpływem temperatury tusz zamienia się w gaz i przesiąka do poliestru, którym nakryte są surowce do sublimacji.


komoda
Oprawcowane przez: Maegan Tintari
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeżeli ten proces wydaje ci się zagmatwany, to wiedz, że dla fachowców nie tworzy on żadnego problemu.


Różne notki

W Polsce sezon grzewczy niekiedy wynosi nawet do pół roku - z tego powodu trzeba pomyśleć o efektywnym ogrzewaniu

nagrzewnica master
Oprawcowane przez: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy stosunkowo zimne lokum i mamy zamiar je ogrzać zimą lub mamy warsztat, w którym niekomfortowo się pracuje, gdyż jest zbyt zimno - należy podumać o nabyciu nagrzewnicy.


Co więcej dobra spółka może wykonać tego typu kubek ze zdjęciem za naprawdę niewielkie pieniądze (rzędu kilkunastu złotych) w niezwykle krótkim czasie. Dlatego też ze względu na wszystkie detale, może korzystniej jest oddać sprawy fachowcom.
2018-05-04 14:33
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.