Jak można na własną rękę wykonać swój kubek ze zdjęciem?

Napoje tego typu jak herbata czy też kakao zazwyczaj pijemy albo w typowych szklankach, albo w kubkach, jakie posiadają co najwyżej wydrukowane nasze imię. A przecież w żadnym wypadku nie musi tak być.


Globalna mapa infekcji
Oprawcowane przez: PRowokacja Agencja Public Relati
Na podstawie danych z: PRowokacja Agencja Public Relations


Codziennie rankiem może witać nas przy takiej okazji promienny uśmiech naszych dzieci spoglądających prosto z trzymanego przez nas w ręku eleganckiego kubka.


Różne notki

W Polsce sezon grzewczy niekiedy wynosi nawet do pół roku - z tego powodu trzeba pomyśleć o efektywnym ogrzewaniu

nagrzewnica master
Oprawcowane przez: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy stosunkowo zimne lokum i mamy zamiar je ogrzać zimą lub mamy warsztat, w którym niekomfortowo się pracuje, gdyż jest zbyt zimno - należy podumać o nabyciu nagrzewnicy.


Jest to możliwe z tego powodu, że obecnie możemy zlecić zrobienie tego typu pamiątki jak kubek ze zdjęciem. Mogłaby to być praktycznie dowolna fotografia, np. z naszych wycieczek albo takie, jakie ukazuje jakąkolwiek rodzinną zabawę (urodziny naszej pociechy). Takie kubki - idź tutaj| - mogą być produkowane przy pomocy techniki termosublimacji. Konieczne są naturalnie odpowiednie urządzenia, czyli m.in. drukarka, która ma tak zwany tusz sublimacyjny, prasa transferowa czy też materiały dostosowane do sublimacji. Należy mieć w komputerze właściwy schemat. Potem trzeba wydrukować na wspomnianej drukarce (na odpowiednim papierze) projekt, który zamierzamy otrzymać na kubku. Następnie kubek trzeba włożyć do prasy transferowej wraz z uprzednio przygotowanym projektem. Potem pod wpływem temperatury tusz zamienia się w gaz i przesiąka do poliestru, którym nakryte są surowce do sublimacji.


komoda
Oprawcowane przez: Maegan Tintari
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Jeżeli ten proces wydaje ci się zagmatwany, to wiedz, że dla fachowców nie tworzy on żadnego problemu.


Co więcej dobra spółka może wykonać tego typu kubek ze zdjęciem za naprawdę niewielkie pieniądze (rzędu kilkunastu złotych) w niezwykle krótkim czasie. Dlatego też ze względu na wszystkie detale, może korzystniej jest oddać sprawy fachowcom.
2018-07-10 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.