O czym pamiętać urządzając publiczną toaletę? Co jest najistotniejsze? O jakiego rodzaju wyposażeniu nie powinniśmy zapominać?

Czasami jest tak, że musimy skorzystać z toalety publicznej. Choćbyśmy nie chcieli, ponieważ nie przepadamy za tego rodzaju miejscami, czasami jest to nieuchronne.


wyposażenie toalet publicznych
Oprawcowane przez: George Rex
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Wiele z takich miejsc straszy tym, jak wygląda, jakie zapachy (kliknij w link) tam się unoszą, ale na szczęście i tak ogólnie pojawia się wygoda korzystania z tego typu miejsc, a wielki wpływ ma tu świadomość, czemu to tak istotne.


Liczne instytucje mają swoje toalety ogólnodostępne, których stan świadczy o tym, jak się o nią dba. Nikt przecież nie chciałby, żeby z tego względu wpływały skargi, gdyż jeżeli staramy się na innych, niby ważniejszych polach, to czemu nie działać i tu bardziej sprawnie, żeby korzystający z toalety mieli świadomość, że wszystko jest w porządku. Najbardziej istotna jest oczywiście czystość i higiena takiego miejsca, ale równie istotne jest wyposażenie toalet publicznych.


Różne notki

Każdy chce żyć w pięknych wnętrzach, gdyż dom to nasza ostoja, w której odpoczywamy oraz swobodnie się zachowujemy

Tynk Dekoracyjny Cameleo Efekt Betonu
Oprawcowane przez: Cameleo
Na podstawie danych z: Cameleo
Gdy meblujemy swoje nowe mieszkanie lub robimy remont, najczęściej całą swą uwagę koncentrujemy na kuchni i pokoju dziennym. Pragniemy, żeby te dwa pokoje wyglądały fenomenalnie.


Salon jest wszakże pomieszczeniem, w którym gościmy przyjaciół i wobec tego pragniemy, żeby prezentował się wyjątkowo.


trend
Oprawcowane przez: Jeremy Levine
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Od tego zależy, jak w tego typu miejscu będziemy się czuć, czy będziemy odczuwać dyskomfort, czy wręcz przeciwnie - nie poczujemy jakiegoś zgrzytu, będziemy zadowoleni z tego, jak ktoś potrafi zadbać o to miejsce. Jakie wyposażenie powinno być w toalecie, byśmy mogli stwierdzić, że oto rzeczywiście ktoś troszczy się o to miejsce? Z pewnością są to podajniki do papieru, suszarki do rąk, odświeżacze, poręczne dla niepełnosprawnych, lampy owadobójcze, dozowniki do mydła jak również nakładki sedesowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.