W jaki sposób zaaranżować ładną i wygodną kuchnię?

Projekt kuchni musi się opierać na przetestowanych rozwiązaniach. W dobrze zaaranżowanej kuchni bez trudu zmieścisz wszelkie przyrządy, przygotujesz posiłki.


lampa
Oprawcowane przez: Duravit
Na podstawie danych z: Duravit


Drzwi DOMINO
Oprawcowane przez: INVADO
Na podstawie danych z: INVADO


Sposób zaaranżowania pomieszczenia kuchennego dobrze będzie planować już w fazie planu. Mamy wówczas możliwość opracowania razem z projektantem takiego rozkładu, jaki będzie najbliższy naszym wyobrażeniom o kuchni idealnej. Jako inwestorzy będziemy mieć wówczas wpływ na proporcje projektowanego pomieszczenia, układ okien oraz drzwi i odpowiednie rozprowadzenie instalacji. Kiedy decydujemy się na projekt ukończony kuchni czy też wprowadzamy się do istniejącego domu czy mieszkania, nim zamówimy nowe meble oraz przyrządy, musimy wypróbować, czy proponowana aranżacja zapewni nam wygodę – i ewentualnie opracować inną. Może się to łączyć z nieodzownością większych przemian, takich jak przeróbka układu murów bądź umiejscowienia niektórych otworów. Czasem kuchnia przed urządzeniem zdaje się dużym pomieszczeniem, w którym bez kłopotu znajdzie się powierzchnia dla wszystkich planowanych urządzeń, zaś na etapie aranżacji nagle okazuje się całkiem nieustawna. Mimo, zdawałoby się, nadmiaru wolnej przestrzeni nie ma gdzie ustawić chłodziarki, a większa część przyrządów po zamontowaniu wywołuje wrażenie niedopasowanych. Taka kłopotliwa niespodzianka może oznaczać, że na początku popełniono pewien błąd projektowy.


lampa
Oprawcowane przez: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux


Nie ma wielofunkcyjnego wzorca na nienaganny projekt kuchni.


Różne notki

Jak prezentują się blaty suar?

dom - płótno
Oprawcowane przez: Peter Chovanec
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Kiedy zależy nam na tym, aby wykończenie własnego domu, było niekonwencjonalne, to z pewnością musimy się przyjrzeć propozycjom, które nie tak łatwo odnaleźć w różnorakich sklepach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.