Czy opłaca się zamawiać produkty bezpośrednio u chińskich dostawców za pośrednictwem stron aukcyjnych? Jakie są plusy oraz minusy?

Kupowanie w Chinach to coraz bardziej popularna forma robienia zakupów przez internet. Jeszcze jakiś czas temu tego typu forma transakcji była dla niektórych czymś trudnym do wyobrażenia, a dzisiaj to niemal już codzienność. Obecnie bowiem kupowanie różnych rzeczy w Azji przypomina kupowanie na naszych popularnych serwisach aukcyjnych.

kontenery, transport
Na podstawie danych z: http://sxc.hu/
Samo zamawianie nie zabiera więcej czasu, oprócz tego nie musimy znać nawet języka lokalnego ażeby móc takiej transakcji dokonać. Z łatwością mając kartę płatniczą najlepiej od konta walutowego w dolarach by nie ponosić dodatkowych opłat za przewalutowanie, jak również mogąc pochwalić się podstawową znajomością angielskiego będzie można spokojnie robić zakupy w Chinach. Jak przedstawia się to z bliska oraz jakie są plusy i minusy?

Zazwyczaj kiedy szukamy konkretnego produktu do kupienia przeglądamy różnego rodzaju rodzime strony w internecie poszukując najlepszej pod względem ceny oferty. Natomiast może warto zwiększyć zakres takich poszukiwań i sprawdzić towar bezpośrednio u producenta. Przecież większość rzeczy produkowanych jest w Chinach. Można w taki sposób oszczędzić całkiem dużo. Jak interesują nas przesyłki z Chin należy sprawdzić dostępność i ceny takich artykułów na jednym z serwisów w sieci - http://transportzchin.pl/pl/wysylka_chin_do_polski/25/.

Różne notki

Opryskiwacz Marolex to znakomite rozwiązanie, jeżeli chcemy ochronić rośliny w swoim ogrodzie

barka
Na podstawie danych z: pixabay.com
Gdy pragniemy zatroszczyć się o drzewa w naszym ogrodzie, to powinniśmy zastosować różne środki chroniące. Dobrze będzie zatem wyposażyć się w porządny opryskiwacz, by to zadanie stało się prostsze.


Jeżeli chcemy nabyć np. wysokiej jakości opryskiwacz Marolex, to doskonałym rozwiązaniem może być zaglądnięcie do Internetu.


Istnieje kilka takich, które są specjalnie przeznaczone dla klientów międzynarodowych i na nich z pewnością najprościej się zamawia. Kupowanie różnego rodzaju artykułów z Azji jest korzystne dlatego, że ceny artykułów są z reguły niższe, łatwo można również znaleźć tego typu oferty, gdzie przesyłka jest darmowa, co dodatkowo pozwala oszczędzić. Wiadomo, iż bardziej opłaca się zamówić większą ilość towaru. Nie chodzi od razu o to ażeby zamawiać całe kontenery z Chin (transport kontenerów), lecz niektóre, szczególnie małe produkty właśnie dostępne są w ilościach prawie hurtowych więc lepiej będzie robić takie zamówienia wspólnie z inną zainteresowaną danym produktem osobą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.