Czy opłaca się zamawiać produkty bezpośrednio u chińskich dostawców za pośrednictwem stron aukcyjnych? Jakie są plusy oraz minusy?

Kupowanie w Chinach to coraz bardziej popularna forma robienia zakupów przez internet. Jeszcze jakiś czas temu tego typu forma transakcji była dla niektórych czymś trudnym do wyobrażenia, a dzisiaj to niemal już codzienność. Obecnie bowiem kupowanie różnych rzeczy w Azji przypomina kupowanie na naszych popularnych serwisach aukcyjnych.

kontenery, transport
Na podstawie danych z: http://sxc.hu/
Samo zamawianie nie zabiera więcej czasu, oprócz tego nie musimy znać nawet języka lokalnego ażeby móc takiej transakcji dokonać. Z łatwością mając kartę płatniczą najlepiej od konta walutowego w dolarach by nie ponosić dodatkowych opłat za przewalutowanie, jak również mogąc pochwalić się podstawową znajomością angielskiego będzie można spokojnie robić zakupy w Chinach. Jak przedstawia się to z bliska oraz jakie są plusy i minusy?

Zazwyczaj kiedy szukamy konkretnego produktu do kupienia przeglądamy różnego rodzaju rodzime strony w internecie poszukując najlepszej pod względem ceny oferty. Natomiast może warto zwiększyć zakres takich poszukiwań i sprawdzić towar bezpośrednio u producenta. Przecież większość rzeczy produkowanych jest w Chinach. Można w taki sposób oszczędzić całkiem dużo. Jak interesują nas przesyłki z Chin należy sprawdzić dostępność i ceny takich artykułów na jednym z serwisów w sieci - http://transportzchin.pl/pl/wysylka_chin_do_polski/25/.

Różne notki

Jeżeli szukasz metody na oszczędzanie na zakupach żywności – zaznajom się z propozycjami promocyjnymi sieci większych supermarketów w Polsce.

promocje
Na podstawie danych z: http://pl.freepik.com/
Ceny produktów żywnościowych, chemii i takich, które możemy nabyć w polskich sklepach, czy supermarketach – zwiększają się co roku. Każdy szuka metod na to, żeby w pewien sposób ograniczyć wydatki. Z powodu rozrastającej się mocnej rywalizacji w systemie gospodarczym– punkty zbytu proponują kampanie promocyjne i pozwalają odłożyć trochę drobnych.


Istnieje kilka takich, które są specjalnie przeznaczone dla klientów międzynarodowych i na nich z pewnością najprościej się zamawia. Kupowanie różnego rodzaju artykułów z Azji jest korzystne dlatego, że ceny artykułów są z reguły niższe, łatwo można również znaleźć tego typu oferty, gdzie przesyłka jest darmowa, co dodatkowo pozwala oszczędzić. Wiadomo, iż bardziej opłaca się zamówić większą ilość towaru. Nie chodzi od razu o to ażeby zamawiać całe kontenery z Chin (transport kontenerów), lecz niektóre, szczególnie małe produkty właśnie dostępne są w ilościach prawie hurtowych więc lepiej będzie robić takie zamówienia wspólnie z inną zainteresowaną danym produktem osobą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.