Nasze mieszkania oczekują na naszą inwencję

Dawny szkolny zeszyt, a w nim zadanie domowe nt. jak wyobrażam sobie swój dom w roku 2015? Czegóż nie miało w nim być. Latające sprzęty, dziwaczne urządzenia sterowane jednym przyciskiem, żywność w tabletkach, drzwi do kosmicznej teleportacji. I naturalnie mały, zielony kosmita, który wpadł pobawić się najnowszym typem kosmicznego pojazdu .

meble
Oprawcowane przez: Wierszyłłowski i Projektanci
Na podstawie danych z: DuPont™ i Corian®
Póki co, stoją w nim nowoczesne urządzenia, choć z całkiem długą tradycją jak chociażby szafa. Szafa, która dawniej, za czasów prababci, traktowana była za mebel do sypialni. Kuchnie na wymiar - Warszawa O powodzeniu szaf, przesądza kilka podstawowych czynników - pakowność, wielostronność, wygoda a także możliwość wielu aranżacji. Meble na wymiar Warszawa, to sprzęty, które można dostosować do przestrzeni o niemal dowolnej wielkości i kształcie.

Różne notki

Taniutkie lampy sufitowe - a więc, lampy na każdą kieszeń oraz pod każdy gust

ubrania
Oprawcowane przez: Riess
Na podstawie danych z: Riess
Na pewno już nie jeden raz zwiedzając sklepiki budowlane, czy też typowo oświetleniowe, zaglądałeś na wszelkiego typu lampy, które to bywają nieodłączną częścią każdego domostwa, bez uzależnienia od ich "postaci", a więc stojącej, wiszącej czy na ściennej.


Dzięki temu, ostatecznie przesądzamy o zastosowaniu i możliwościach zagospodarowania przestrzeni wokół nas. Takie meble są sposobnością odkrywania różnorodnych sposobów wyposażenia domu w naszym własnym stylu. Inspirują do myślenia i dają poczucie - wiem, że to co zaprojektuję, jest najlepsze dla mnie. Zlecając wykonanie pojemnej szafy na wymiar Warszawa, zapewniamy naszemu domowi wygodę i porządek. Alternatyw mamy mnóstwo. Możemy dobierać formy zarówno lekkie jak i masywne. Możemy dobierać kolory jasne i ciemne, wzory współczesne, tradycyjne aż po eklektyczne. Meble na wymiar dają swobodę w tworzeniu domu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.