Obiad jak u mamy w zasięgu ręki, podczas zdobywania górskich szczytów

Liofilizacja jest to proces konserwacji jedzenia przez pozbycie się wody po zamrożeniu. Mimo że nazwa brzmi tajemniczo i nowocześnie, metodę tę wykorzystywali już Indianie, a w latach sześćdziesiątych pracownicy NASA.


Żywność przy udziale niskiego ciśnienia i niskiej temperatury zamarza i traci wodę, dzięki temu produkty nie tracą swoich walorów smakowych.


Proces ten jest przeprowadzany za pomocą nowoczesnych sprzętów. Lyo food z łatwością znajduje co raz to nowych klientów wśród sportowców, czy turystów - . Dania liofilizowane mają taki sam naturalny skład jak przed obróbką, a dzięki zmniejszonej masie zajmują dużo mniej miejsca w plecaku. Nie ma lepszej metody odżywiania się podczas górskich wypraw, na które należy zabrać niewielką ilość rzeczy. Jedynym problemem może być koszt i konieczny dostęp do ciepłej wody.
czas na rozliczenie pit
Oprawcowane przez: eFile989
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Znakomity sposób na gadżet promocyjny dla każdego kibica piłkarskiego

Wanna
Oprawcowane przez: Wilfredo Rodríguez
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Wśród niezliczonej ilości różnego rodzaju gadżetów reklamowych są też tego typu, które są stworzone przeważnie dla sympatyków piłki nożnej lub pozostałych gier sportowych, do ćwiczenia jakich potrzebna jest piłka.


Mogą być to ręcznie szyte 2-warstowe towary, które mogłyby promować kluby sportowe, ich zawodników albo sponsorów.


lyo food
Oprawcowane przez: ^ Missi ^
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Sam przebieg przygotowania posiłku lyo food jest banalnie łatwy i szybki. Wystarczy zalać posiłek ciepłą wodą, poczekać aż nabierze naturalnego kształtu, następnie cieszyć się jego pysznymsmakiem. Liofilizowane jedzenie jest pełnowartościowe i w smaku jest niemalże jak obiad przygotowany w domu, a jeśli do tego jesteśmy otoczeni przez wspaniały górski krajobraz to, o czym marzyć więcej? Wybór artykułów, jakie można poddać obróbce liofilizacji jest bardzo duży poczynając od produktów roślinnych, ziół, poprzez mięso i ryby. Każdy składnik musi być liofilizowany osobno.


Łączy się je dopiero w chwili przygotowania do spożycia, co gwarantuje, że produkty lyo food nie pozbywają się swoich wartości odżywcze.


Aktualnie jedzenie liofilizowane jest łatwo dostępne dla każdego, a jego wybór jest bardzo duży. Warto podczas najbliżej wycieczki górskiej, spróbować takiej formy przygotowywania posiłków.
2018-11-29 08:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.