Pieski skore do zabawy i towarzystwa.

Jeżeli pragniemy, aby w naszej rodzinie pojawił się psiak, dobrze jest ową decyzję gruntownie przemyśleć oraz skonsultować z całą rodziną. Istnieje wiele ras piesków. Dobrze więc zastanowić się, która rasa będzie odpowiednia do naszego trybu życia, szczególnie, jeśli mamy dzieci.


Pies to oczywiście spory obowiązek, ale również wierny przyjaciel na lata.
Wiele ludzi chce, by ich maleńkie dzieci wychowywały się w obecności spokojnego oraz (przejdź do oferty) skorego do psot psa. Taki jest właśnie labrador. To pies bardzo pojętny, wykorzystywany w dogoterapii, przez wszelkie służby mundurowe oraz (przejdź do strony) jako asystent osób niepełnosprawnych (Perfect Breed - oferta hodowli lablarodów). Na pewno nauczymy go zatem wielu praktycznych oraz miłych sztuczek. Dobrze byłoby, by wytypowana przez nas hodowla została zarejestrowana w krajowym związku kynologicznym. Wówczas mamy pewność, że kupiony pies jest czysty rasowo i nie posiada żadnych niepożądanych genetycznych schorzeń, jakich nie widzimy od razu.


Perfect Breed hodowla labradorów
Oprawcowane przez: Jörg Schubert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Rzetelny hodowca podzieli się także doświadczeniem, jeśli chodzi o wychowanie oraz żywienie tych uroczych zwierząt. Dobrze jest osobiście wybrać się do wytypowanej hodowli, aby zorientować się w jakim otoczeniu są trzymane psy. Jeśli właściciel hodowli nie zezwala na nasze przybycie, winniśmy mieć się na baczności. Jeżeli interesuje nas mądry oraz łagodny labrador cena tego psa może być rozmaita (cena za labradora). Za rasowego psa zapłacimy wiele, wszakże mamy pewność, iż jest to psiak rasowy, a nie mieszaniec. Nazbyt tanie labradory mogą wywodzić się z pseudohodowli.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.