Co dobrze jest poczynić aby przebrnąć łatwo i szybko czas aranżacji nowego domu? Czy warto śpieszyć się z dopięciem całości na ostatni guzik?

Wreszcie kupiliśmy swoje mieszkanie, po dłużącym się czasie ogarniania całej masy formalności wreszcie posiadamy nasze upragnione lokum. Można się wprowadzać, jeszcze ”tylko” trzeba je trochę urządzić. No właśnie, czy to aby rzeczywiście nic takiego? Chodzi o to, że trzeba całą tą pracę zrobić od początku. Pojedyncze pomysły, które wcześniej mieliśmy w planach, muszą współgrać ze sobą i dobrze się uzupełniać.


szablon na ścianie
Oprawcowane przez: Kristin Kokkersvold
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Może się okazać, iż to co do tej pory było w naszej głowie albo też świetnie wyglądało w kolorowym piśmie, nie sprawdzi się kompletnie w naszym domu. Co wtedy?Po pierwsze trzeba ze spokojem podejść do takiego tematu. Nie dajmy się zwariować, ani też poddawać presji czasu. Trzeba zacząć od podstawowych rzeczy czyli od miejsc do spania i nauki. Najpierw możemy kupić tylko materace, a z czasem dokupić ramy, jak znajdziemy jakieś konkretne. Jeżeli chodzi o przestrzeń do pracy czy nauki, warto kupić potrzebne biurka do pokoju dziecięcego. Na ostateczne kupowanie różnych mebli oraz ozdabianie ścian bez wątpienia jeszcze przyjdzie czas. Można przykładowo użyć szablony z ładnymi wzorami. Będzie do świetne urozmaicenie jednokolorowych ścian, jakie z powodzeniem można wykonać samodzielnie. Więcej na ten temat, tutaj: http://ceneo.pl/Naklejki_i_szablony/. Następnie łazienka, jeżeli nie jest ona całkiem dokończona, możemy zacząć od brodzika i założyć specjalną zasłonkę, dopóki nie mamy kabiny prysznicowej. W ofercie marketów znajdziemy przeróżne zasłony prysznicowe o ciekawych wzorach i kolorach i co ważne nie kosztują dużo. Z tego powodu nie będzie nam szkoda się ich pozbywać, jak ostatecznie kupimy całość wyposażenia. Od razu nie musimy mieć wcale wielkiego lustra w łazience, wystarczy mniejsze, podręczne. Resztę dodatków możemy zakupić jak już się całkiem urządzimy. Jeśli chodzi o kuchnię, tutaj warto się zastanowić czy nie skusić się od razu na całość mebli oraz AGD gh44-02149b. Często łatwiej wybrać kuchnię do zabudowy, a w takim wypadku dobrze zrobić całość od razu.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.