Jak interesująco udekorować salę weselną?

Bardzo ważnym aspektem decydującym o idealnej atmosferze na weselu są ciekawe ozdoby na sali. Nie powinno nas dziwić, że przyszła Para Młoda bardzo się stara, aby zadbać również o tę kwestię. Powinniśmy dowiedzieć się, w jaki sposób wybrać piękne i oryginalne dekoracje na nasze wesele.
dekoracje sali weselnej
Oprawcowane przez: flickr.com
Na podstawie danych z: flickr.com
Dekoracje ślubne sal weselnych mogą być różnorodne. Potrzeba nieco pomysłowości, aby zamiast tradycyjnych balonów, umieścić w sali weselnej unikalne ozdoby , które zachwycą wszystkich gości. Warto wiedzieć, iż idealne przyozdobienie sali weselnej jest tak samo ważne jak dobór sukni ślubnej lub weselnego tortu. Profesjonaliści z pewnością wiedzą o tym, iż jest bardzo dużo wszelkich metod i stylów przyozdabiania wnętrz weselnych. W głównej mierze niezwykle istotne jest, żeby zwrócić uwagę na odcień ścian, metraż pomieszczenia, a także układ wszystkich stołów. Dekoracje (polecamy również ślub w plenerze) ślubne sal weselnych powinny być dobierane właściwie do charakteru pomieszczenia, jak również specyfiki całej uroczystości.
dekoracje weselne na stoły
Oprawcowane przez: flickr.com
Na podstawie danych z: flickr.com
W eleganckich wnętrzach nowoczesnych sal weselnych niekiedy musimy wyłącznie subtelnie podkreślić zalety sali, ujawniając jej urok. Czasami nie należy przesadzać z dekoracjami (), ponieważ może to prowadzić do wręcz nieplanowanych rezultatów. Wystarczy wtedy udekorować np. stoły weselne świecami bądź kwiatami. portfolio (link)


Różne notki

Rolety w dekoracji okien

rolety w oknach
Na podstawie danych z: http://pixabay.com/
Zastosowanie w oknach i rolet, jak też firan ma ogromne plusy. W zależności od tego, jak bardzo chcemy się skryć przed wzrokiem ciekawskich sąsiadów, możemy opuścić roletę lub zasunąć wyłącznie lekko prześwitujące firany. Rolety mogą być modną a także ciekawą alternatywą dla firan.


W przypadku imprezy w trochę mniej nowoczesnym miejscu, warto jest zastanowić się nad wadami i zaletami sali. Musimy bowiem wiedzieć, co powinniśmy skrzętnie zakryć, co zaś uwydatnić. Dzięki temu będziemy mogli w efektywny sposób dobrać odpowiednie dekoracje. Jeśli kłopotem są niezbyt ładne sufity, wystarczy umieścić dekoracje balonowe, lub też wstęgi swobodnie powiewające z góry. Jeśli natomiast ściany są nieładne, możemy pomyśleć nad delikatnymi materiałami, jakie zostaną umieszczone w najbardziej nieeleganckich miejscach.
Jednym z najistotniejszych miejsc, przy którym goście weselni spędzają mnóstwo czasu w trakcie przyjęcia, jest rzecz jasna stół. Ozdabiając stół powinniśmy zwrócić uwagę w głównej mierze na dobór odpowiedniego obrusu, a także właściwe umiejscowienie kwiatów , naczyń czy przekąsek. Dekoracje na stole powinny być dodatkiem i nigdy nie powinny przeszkadzać weselnikom w trakcie posiłku.
2018-07-06 07:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.