Jak interesująco udekorować salę weselną?

Bardzo ważnym aspektem decydującym o idealnej atmosferze na weselu są ciekawe ozdoby na sali. Nie powinno nas dziwić, że przyszła Para Młoda bardzo się stara, aby zadbać również o tę kwestię. Powinniśmy dowiedzieć się, w jaki sposób wybrać piękne i oryginalne dekoracje na nasze wesele.
dekoracje sali weselnej
Oprawcowane przez: flickr.com
Na podstawie danych z: flickr.com
Dekoracje ślubne sal weselnych mogą być różnorodne. Potrzeba nieco pomysłowości, aby zamiast tradycyjnych balonów, umieścić w sali weselnej unikalne ozdoby , które zachwycą wszystkich gości. Warto wiedzieć, iż idealne przyozdobienie sali weselnej jest tak samo ważne jak dobór sukni ślubnej lub weselnego tortu. Profesjonaliści z pewnością wiedzą o tym, iż jest bardzo dużo wszelkich metod i stylów przyozdabiania wnętrz weselnych. W głównej mierze niezwykle istotne jest, żeby zwrócić uwagę na odcień ścian, metraż pomieszczenia, a także układ wszystkich stołów. Dekoracje (polecamy również ślub w plenerze) ślubne sal weselnych powinny być dobierane właściwie do charakteru pomieszczenia, jak również specyfiki całej uroczystości.
dekoracje weselne na stoły
Oprawcowane przez: flickr.com
Na podstawie danych z: flickr.com
W eleganckich wnętrzach nowoczesnych sal weselnych niekiedy musimy wyłącznie subtelnie podkreślić zalety sali, ujawniając jej urok. Czasami nie należy przesadzać z dekoracjami (), ponieważ może to prowadzić do wręcz nieplanowanych rezultatów. Wystarczy wtedy udekorować np. stoły weselne świecami bądź kwiatami. portfolio (link)


Różne notki

Rolety w dekoracji okien

rolety w oknach
Na podstawie danych z: http://pixabay.com/
Zastosowanie w oknach i rolet, jak też firan ma ogromne atuty. W zależności od tego, jak bardzo chcemy się skryć przed wzrokiem wścibskich sąsiadów, możemy opuścić roletę lub zasunąć tylko lekko prześwitujące firany. Rolety mogą być atrakcyjną jak też ciekawą alternatywą dla firanek.


W przypadku imprezy w trochę mniej nowoczesnym miejscu, warto jest zastanowić się nad wadami i zaletami sali. Musimy bowiem wiedzieć, co powinniśmy skrzętnie zakryć, co zaś uwydatnić. Dzięki temu będziemy mogli w efektywny sposób dobrać odpowiednie dekoracje. Jeśli kłopotem są niezbyt ładne sufity, wystarczy umieścić dekoracje balonowe, lub też wstęgi swobodnie powiewające z góry. Jeśli natomiast ściany są nieładne, możemy pomyśleć nad delikatnymi materiałami, jakie zostaną umieszczone w najbardziej nieeleganckich miejscach.
Jednym z najistotniejszych miejsc, przy którym goście weselni spędzają mnóstwo czasu w trakcie przyjęcia, jest rzecz jasna stół. Ozdabiając stół powinniśmy zwrócić uwagę w głównej mierze na dobór odpowiedniego obrusu, a także właściwe umiejscowienie kwiatów , naczyń czy przekąsek. Dekoracje na stole powinny być dodatkiem i nigdy nie powinny przeszkadzać weselnikom w trakcie posiłku.
2019-03-01 12:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.