Fototapety w aranżacji wnętrz

Fototapety oraz tapety 3D jest to metoda na oryginalne ściany. Nie wyłącznie wyglądają efektownie, ale również sprawiają, iż wnętrze wydaje się ogromniejsze.
biurko
Oprawcowane przez: Alison Chaiken
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Dzięki takowym tapetom twoje ściany nabiorą charakteru. Czym ozdobić ściany? Jeszcze nie tak dawno wybór był dosyć ograniczony: zwyczajne farbki, płytki albo tapety. Obecnie do dyspozycji mamy znacznie więcej możliwości. Tapety 3D oraz fototapety z łudzącymi oczy nadrukami, fototapety abstrakcja, to jedne z w największym stopniu efektownych abstrakcyjne fototapety. Stosownie dobrane potrafią całkiem przekształcić wnętrze.


fototapety schody
Oprawcowane przez: Grupa Armatura
Na podstawie danych z: Grupa Armatura


Tapety 3D od tradycyjnych różnią się typem nadruku. Tu obraz powoduje odczucie trójwymiarowości, jakby wychodził ze ściany. Może to być nadruk - (zobacz: długopis z nadrukiem) realistyczny, np. krajobrazu, albo abstrakcyjny, dla przykładu zwielokrotnionych sześcianów. Wydruk możemy wybrać z dużej propozycji oferowanej przez producentów, jak też skonstruować sami, dla przykładu z własnej fotografii. Czasami jednakże lepiej zaufać ekspertom oraz nabyć wzór z osiągalnej oferty rynkowej. Fototapety schody 3D są odpowiednim rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń pełna oferta sklepu Viewgo. Dobrze dobrany nadruk - (zobacz: długopisy z nadrukami) może spowodować, iż mieszkanko wyda się przestronniejsze oraz większe. Architekci pomieszczeń częstokroć wykorzystują tenże trik w niedużych toaletach. Wprowadzają odpowiednią wodoodporną fototapetę na ścianie naprzeciw drzwi.
Wówczas wnętrze wywołuje odczucie znacznie większego. Wielość dostępnych deseniów tapet jak też fototapet z efektem trójwymiarowości powoduje, iż możemy je dopasować do wnętrza niemalże w każdym stylu.
2017-07-24 22:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.