Do czego może być wykorzystany koc termoizolacyjny?

Istnieje wiele przedmiotów, bez których współczesna medycyna ratunkowa nie mogłaby się obejść. Do grupy tych przedmiotów z pewnością zalicza się koc termiczny. Taki jest podstawowym elementem odpowiedniego wyposażenia apteczki.


Koc termiczny stosowany jest zarówno przez profesjonalistów - ratowników medycznych, jak również pasjonatów w różnych dyscyplinach oraz tych, którzy po prostu chcą być odpowiednio przygotowani, aby w razie konieczności móc nieść pomoc. Koc termiczny spotykany jest również pod wieloma innymi nazwami i praktycznie wszystkie z nich możemy uznać za prawidłowe: koc termoizolacyjny, folia termiczna, folia termoizolacyjna >>> zaprawa termoizolacyjna, folia NRC, koc ratowniczy lub koc ratunkowy, folia życia, koc przeciwwstrząsowy czy folia przeciwwstrząsowa.
sprawdź
Oprawcowane przez: Kool Cats Photography over 2 Million Views
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Koc termiczny to produkt niewielkich rozmiarów, tani i łatwy w stosowaniu oraz przechowywaniu. Może być stosowany w sytuacjach, kiedy komfort termiczny danej osoby jest zagrożony. Aby móc zachować ten komfort należy odpowiednio używać koca. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę, którą stroną owijamy ciało. By ogrzać pacjenta owijamy go srebrną stroną do ciała, z kolei aby wychłodzić pacjenta układamy koc srebrną stroną na zewnątrz - koc termoizolacyjny.


Różne notki

Ładne nowoczesne obrazy upiększą każde wnętrze naszego domu

kolorowa fototapeta
Oprawcowane przez: Pink Sherbet Photography
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Bez wątpienia dobry wizerunek człowieka jest jednym z istotnych szczegółów, gdy chcemy zyskać uznanie pośród innych. Jednak jest także niezmiernie wiele rzeczy, o jakie winniśmy dbać, gdy zamierzamy zacnie się prezentować na zewnątrz i zdobyć uważanie wielu istotnych dla nas ludzi.


Ciężko wyobrazić sobie akcję wyjazdową pogotowia ratunkowego bez koca termicznego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.