Do czego może być wykorzystany koc termoizolacyjny?

Istnieje wiele przedmiotów, bez których współczesna medycyna ratunkowa nie mogłaby się obejść. Do grupy tych przedmiotów z pewnością zalicza się koc termiczny. Taki jest podstawowym elementem odpowiedniego wyposażenia apteczki.


Koc termiczny stosowany jest zarówno przez profesjonalistów - ratowników medycznych, jak również pasjonatów w różnych dyscyplinach oraz tych, którzy po prostu chcą być odpowiednio przygotowani, aby w razie konieczności móc nieść pomoc. Koc termiczny spotykany jest również pod wieloma innymi nazwami i praktycznie wszystkie z nich możemy uznać za prawidłowe: koc termoizolacyjny, folia termiczna, folia termoizolacyjna >>> zaprawa termoizolacyjna, folia NRC, koc ratowniczy lub koc ratunkowy, folia życia, koc przeciwwstrząsowy czy folia przeciwwstrząsowa.
sprawdź
Oprawcowane przez: Kool Cats Photography over 2 Million Views
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Koc termiczny to produkt niewielkich rozmiarów, tani i łatwy w stosowaniu oraz przechowywaniu. Może być stosowany w sytuacjach, kiedy komfort termiczny danej osoby jest zagrożony. Aby móc zachować ten komfort należy odpowiednio używać koca. Należy przede wszystkim zwrócić uwagę, którą stroną owijamy ciało. By ogrzać pacjenta owijamy go srebrną stroną do ciała, z kolei aby wychłodzić pacjenta układamy koc srebrną stroną na zewnątrz - koc termoizolacyjny.


Różne notki

Przesyłki z Chin do Polski

new holland
Oprawcowane przez: order_242
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
W czasach obecnych świat jest zbyt mały, dlatego też m.in. podróżowanie w najróżniejsze oraz nikomu nieznane państwa nie jest niemożliwe. Podobnie jest również z paczkami – większymi, bądź mniejszymi – będącymi niegdyś problemem, obecnie są niczym w porównaniu do dzisiejszych możliwości międzynarodowych.


Ciężko wyobrazić sobie akcję wyjazdową pogotowia ratunkowego bez koca termicznego.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.