Dodatki przeznaczone dla kwiaciarni!Stylistyka osiągalnych w hurtowni florystycznej towarów charakteryzuje się wysoką estetyką tworzenia, także jest dopasowane do aktualnie przeważających stylów - dowóz kwiatów kraków. Dzięki temu każdy odnajdzie to, czego poszukuje. Dostępne w ofercie akcesoria florystyczne, także produkty ozdobne znajdujące zastosowanie zarówno w kwiaciarniach jak i salonach florystycznych.
Chryzantemy doniczkowe
Oprawcowane przez: Verity Cridland
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kwiaty sztuczne

Wychodząc naprzeciwko wyczekiwaniom, również rosnącej konkurencji na rynkach hurtowych, właściciele zgłębiają swoją propozycję o kwiaty sztuczne i układy z suszu.
Oferują również przeróżny dobór towarów włączających kwiaty, nawozy, przeróżnego rodzaju folie i tiule, a dodatkowo specjalistyczne przybory służące do hodowli i konserwacji roślin. Na długiej liście towarów hurtowni florystycznej są też akcesoria dekoracyjne, w skład których wchodzą dużej jakości doniczki ceramiczne, wyroby z wikliny, także zabawki i dekoracje świąteczne.
Oferowane kwiaty, doniczki ceramiczne, dodatki ozdobne, produkty ze szkła i dekoracje świąteczne cieszą się niesłabnącą renomą zarówno wśród nabywców indywidualnych, jak i profesjonalnych kwiaciarni. Hurtownie florystyczne dają znaczny kalejdoskop artykułów znajdujących przeznaczenie w kwiaciarniach, a bogate doświadczenie pracowników, pozwala podołać oczekiwaniom każdego kontrahenta - pudełko z kwiatami.
Jeśli bliska Ci jest branża florystyczna, z pewnością interesują Cię artykuły florystyczne
2017-10-17 09:18
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.