Zbliża się czas Twojego porodu? Musisz zacząć kompletowanie wyprawki dla dziecka!

Ciąża to bez wątpliwości jeden z najfajniejszych okresów w życiu niemal każdej kobiety. Jeżeli Ty również oczekujesz swojego pierwszego malucha, powinnaś zacząć zastanawiać się nad zakupem najpotrzebniejszych akcesoriów już teraz - jeżeli zabierzesz się za to odpowiednio wcześnie, wtedy tuż przed samym porodem będziesz miała spokojniejszą głowę, a jednocześnie czas po rozwiązaniu będziesz mogła zupełnie poświęcić swojemu dziecku i przeznaczyć na relaks.


Łóżeczko oraz akcesoria


Na początek zdecydowanie musisz kupić łóżeczko dla pociechy - zwykle młode mamy mocno korci, aby spać z dzieckiem w jednym łóżku, jednak mimo wszystko niemowlę musi mieć własne łóżeczko, w którym będzie spać chociażby w trakcie dnia, kiedy Ty będziesz zajmowała się innymi kwestiami. Jeżeli już zdecydujesz się na wybór łóżeczka, wtedy powinna zainteresować Cię także pościel niemowlęca - powinna być wykonana z najwyższej jakości bawełny, tak aby była całkowicie bezpieczna i miękka dla Twojego dziecka - najlepsza pościel dla niemowląt. Pościel niemowlęca oczywiście jest czymś, na czym nie można oszczędzać, jednak powinnaś od razu kupić kilka kompletów - małe dzieci niestety szybko wszystko brudzą, więc będziesz musiała przebierać taką pościel znacznie częściej niż swoją.


marina - sklep
Oprawcowane przez: Graham C99
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Ubrania dla niemowląt


serwis
Oprawcowane przez: Lothar Spurzem
Na podstawie danych z: http://commons.wikimedia.org


Właściwie każda mama zwykle szaleje na punkcie małych ubranek dla niemowląt - jeżeli Tobie również się to przytrafiło, wówczas z pewnością powinnaś wziąć duży oddech.


Niemowlaki rosną bardzo szybko, zatem może okazać się, że niektórych ubranek nawet nie zdążycie ubrać. Dobrym pomysłem bez wątpienia będzie wymienianie się ubraniami dla dzieci z innymi mamami.
2018-08-29 15:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.