Co okaże się doskonałe na upominek dla noworodka? Co może przydać się rodzicom?

Często jest tak, iż poszukujemy jakiegoś prezentu dla niemowlaka. Jest tak zwykle, gdy udajemy się w odwiedziny do znajomej albo kogoś z bliskiej rodziny, by pogratulować opiekunom i zobaczyć noworodka.


Co wtedy może sprawdzić się na prezent?


szpitalne urządzenie do dezynfekcji
Oprawcowane przez: Official U.S. Navy Page
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Zbliża się czas Twojego porodu? Musisz zacząć kompletowanie wyprawki dla dziecka!

marina - sklep
Oprawcowane przez: Graham C99
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Ciąża to zdecydowanie jeden z najfajniejszych okresów w życiu niemalże każdej kobiety. Jeżeli Ty również oczekujesz swojego pierwszego malucha, musisz zacząć zastanawiać się nad kupnem najpotrzebniejszych rzeczy już teraz - jeżeli zabierzesz się za to odpowiednio wcześnie, wówczas tuż przed samym porodem będziesz miała spokojniejszą głowę, a jednocześnie czas po rozwiązaniu będziesz mogła zupełnie poświęcić swojemu dziecku oraz przeznaczyć na odpoczynek.


pies
Oprawcowane przez: Ken Ratcliff
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Tak - zerknij na przejdź dalej właściwie możliwości jest bardzo dużo, tym bardziej dla takich malutkich dzieci. W sklepach znajdziemy całkiem duży asortyment różnego rodzaju grzechotek, gryzaków albo ciuszków - http://e-littlestar.pl/. Jednak z pewnością warto zapytać młodą mamę o to czego potrzebuje. Maleństwu bowiem tak naprawdę wszystko jedno, a użyteczny prezent z pewnością zostanie wykorzystany przez rodziców, a nie wyląduje w kącie wraz z innymi podarunkami, jakie niestety do niczego się nie przydadzą.


Natomiast jeśli opiekunowi nie dadzą nam żadnych podpowiedzi względem prezentu to na pewno miękkie kocyki dla dzieci są takimi rzeczami, które powinny się na pewno sprawdzić. Będą przydatne zarówno na spacerach, jak i podczas chłodnych wieczorów. Bardzo praktyczną rzeczą są na pewno pieluchy. Tego tak naprawdę nigdy za dużo. Młoda mama i tak wykorzysta je dla dziecka i z pewnością się nie zmarnują. Zważywszy na to, że pieluch używa się sporo, to będzie to oszczędność dla opiekunów, jacy i tak przecież mają całkiem sporo wydatków.


Inną rzeczą fajną zarówno dla mamy jak i dla dziecka będą specjalne kosmetyki. Gdy nie mamy pewności co kupić, to można poradzić się w aptece.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.