Akcesoria do samochodu

Z pewnością nie jesteśmy w stanie już sobie wyobrazić egzystencji bez własnego auta. Od dnia pojawienia się tego wynalazku, samochód jest obiektem pożądanym przez ludzi na całym świecie. Zakup swojego samochodu to swojego rodzaju wejście w dorosłość. Czujemy się wtedy niezależni i szczęśliwi.

Wreszcie nie musimy już być na łasce ciągle opóźnionych środków komunikacji miejskiej, czy krewnych, którzy dotychczas wszędzie nas zawozili. Mając własny pojazd możemy wyjechać na wczasy i nie martwić się ogromnym ściskiem, który zwykle panuje w pociągach. Doskonale wiemy, że nasze koleje nie za bardzo troszczą się o swoich podróżnych.
maty samochodowe
Powinniśmy także podkreślić, że auto niezmiernie często jest oznaką naszej pozycji w społeczeństwie. Kiedy widzimy na jezdni niezwykle kosztowny samochód (zobacz car vent sticks), orientujemy się, że jego właściciel musi dużo zarabiać lub być członkiem bogatej rodziny. Im wyżej wspinamy się na drabinie społecznej, tym lepszym autem jeździmy- taka panuje reguła. Najwyższy poziom to zatrudnianie osobistego szofera.


Różne notki

Jakiego typu oleju silnikowego wlewać do samochodu?

biżuteria
Oprawcowane przez: Graphic design 4ustudio
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Konserwacja silnika samochodowego powinna być przeprowadzana regularnie. Nawet w okresie pierwszych miesięcy po zakupieniu samochodu nie możemy zaniedbać kontrolowania stanu ilościowego oraz jakościowego oleju silnikowego. Różne silniki oczywiście będą wymagały stosowania różnych rodzajów oleju.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.