Nowoczesne akcesoria i gadżety wnętrz

W sypialni spędzamy połowę swojego życia. To w tym miejscu wypoczywamy i uspokajamy się po pracowitym dniu. Od tego pokoju zazwyczaj oczekuje się, że będzie służył wyciszeniu i uspokojeniu. Umeblowanie go w przytulny sposób sprzyja realizacji tych zamierzeń. Prawidłowo dopasowany materac i wygodna poduszka to podstawa, ale lepiej budzić się w pięknym miejscu, w którym aż chce się dłużej poleniuchować.


Nowoczesne meble do sypialni to ikona stylu. Nadaje przestrzeni i oddechu naszemu wnętrzu. Jest oryginalna w swojej prostocie. Kocha blask i stal. Musi być zatem użyteczna, piękna, nieomal ekskluzywna. A przede wszystkim winna odzwierciedlać nasz temperament,
klasyczny styl
Oprawcowane przez: chriscloete
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
pokazywać nasze ja. Geometryczne kształty, prosta postać, to jest trend nowoczesny.

Nie odnajdziemy tutaj klasycznej lampki nocnej, nostalgicznej toaletki, rzeźbionych mebli, standardowej firany w oknie. Obszerna przestrzeń, proste meble i gra nasyconych odcieni, tak wygląda współczesna sypialnia - kliknij po więcej.
Zdecydowane odcienie dają doznanie pełnego ekspresyjności wnętrza. Nie bójmy się mocnych kolorów, takich jak czerwień, brąz, zieleń. Jeśli wnętrze wydaje nam się nazbyt ciemne, to zawsze zdołamy je ożywić akcesoriami. Kontrasty kolorystyczne w takiego typu aranżacjach odgrywają bardzo ważną rolę.
Nurt glamour to szyk i elegancja w najlepszej odmianie.

Charakteryzuje się błyskiem i blichtrem w kategorii współczesnej. Najważniejszy jest luksus i design. W wypadku, kiedy decydujemy się na nowoczesne meble do sypialni, musimy pamiętać, że liczy się tu każdy szczegół, a w szczególności wykończenie i zużytkowane surowce.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.