Jak skompletować wyprawkę dla potomka?

Zakup wyprawki dla dziecka to jedno z prawdziwych wyzwań, które stoi przed młodymi rodzicielami. Siłą rzeczy nie znają się oni na dziecięcych rzeczach, a każdy, kogo proszą o poradę poleca im co innego.
Skupimy się tylko na absolutnie niezbędnych akcesoriach, bez jakich rodziciel nie obędzie się. Lepiej jest mieć na początku za mało przedmiotów i potem coś dokupić (czy też dostać w prezencie) niż zakupić wszystko, co wciska nam sprzedawca w sklepie i później frapować się, do czego miało to służyć oraz jak to się stało, że przez pierwsze 12 miesięcy do niczego nie było pomocne. Największy kłopot przy sprawunkach możemy mieć z doborem typu i ilości ciuszków. Szkół jest wiele, i pewnie każda rodzicielka posiada inną teorię na ten temat. Co musisz kopić?


podróż
Oprawcowane przez: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux


bawełniana czapka
Oprawcowane przez: Elescir
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Body najlepiej zakupić zapinane z przodu, nie zaś zakładane przez główkę, dlatego że na początku z trudem będzie to przekładanie szło. Jeżeli masz maluchy zimowe, nabądź większą część body z długim rękawem – w sumie sześć sztuk. Jeżeli dzieci są wiosenno-letnie to body powinny być w większej części z krótkim rękawem. Pajace, czyli śpiochy z długimi rękawami, również trzeba posiadać w ograniczonych ilościach. Część z nich może być nieco grubsza, część (poltrading.com.pl/) zwykła bawełniana. Skarpety – 4 pary – w sumie nazbyt często ich nie będziecie używać, albowiem dzieci i tak stopy mają cały czas zasłonięte. Bawełniana (tkanina bawełniana - etkaniny.pl/tkaniny-bawelniane-c-1_3.html) czapka do noszenia na dworze, gdy jest zimno, czy też w domu po ablucji.
To, co będzie najbardziej niezbędne to pieluchy wielorazowe, które pełnią bardzo dużo rozmaitych funkcji (podkłady, śliniaki itd.). Bezwzględnie warto je mieć.
2018-09-25 16:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.