Łączenie czerni i bieli jako prawdziwy trend w aranżacji jakiegokolwiek pomieszczenia

Fototapeta stała się modnym uzupełnieniem w wystroju wnętrz. Łączenie czerni i bieli to mocny trend w aranżacji każdego pomieszczenia. W dekoracji ścian modne są czarno-białe, czy też szare pasy na tapetach, przyciągające wzory, albo motywy roślinne.


Fototapeta czarno biała na ścianie nastręcza właściwego połączenia barw w mieszkaniu i wyczucia stylu. Taka dekoracja ścian służy raczej stonowanym aranżacjom wnętrz. Takie fototapety, o dużych i dosadnych wzorkach dadzą we wnętrzu przyciągający efekt dekoracyjny. Możemy ozdobić nią jedynie jedną ścianę, bądź wybraną płaszczyznę w domu. Powinno się ją zespolić z delikatnymi wzorami i barwami, by czarno-biała fototapeta była główną dekoracją wnętrza i dekoracją ściany. Czytelny deseń na tapecie nie oznacza, że powinna na być jedyną dekoracją. Dozwolone są rozmaite kombinacje pod warunkiem, że zachowamy regułę ciągłości kolorystycznej. Czarno-białe fototapety odpowiednio wyglądają w towarzystwie gładkich ścian w jednorodnym kolorze. Odpowiednio sprawdzą się połączenia kolorystyczne z szarym kolorem ścian, białym, lub beżowym.

Sprawdź tu - więcej zobaczysz w tekście (https://domartstyl.com/pl/tkaniny-tapicerskie/), który znajdziesz na tamtej stronie. To będą podobne wiadomości, więc zapewne je także przekonasz się za ciekawe.

Dzięki takiej kontaminacji będziemy mogli we wnętrzach zaaranżować dodatki w wyraźniejszym kolorze. W dekorowaniu wnętrza atrakcyjnie będą także wyglądały motywy z tapety powtórzone w pozostałych detalach.


fototapeta czarno biała
Oprawcowane przez: Dekoral
Na podstawie danych z: Dekoral


Paleta kolorów Światło i Przestrzeń
Oprawcowane przez: Dulux
Na podstawie danych z: Dulux


Zestawiając kolory należałoby za punkt wyjścia wziąć barwy na naszej wiodącej tapecie.


Różne notki

Ciekawy sposób na zaaranżowanie domu z otwartą kuchnią

obraz
Oprawcowane przez: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Osoby, które chcą urządzić w ciekawy sposób swe mieszkanie, zazwyczaj mają ogólny zarys kolorów, które mają w tym domu być, lecz nie mają talentu do aranżowania wnętrz.


W dekoracji wnętrza atrakcyjnie będą też wyglądały motywy z tapety ponowione w pozostałych detalach. Dekoracja ściany czarno-białą tapetą wymaga subtelności, lecz modny rezultat godny jest zaangażowania.
2019-02-16 07:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.