Łączenie czerni i bieli jako prawdziwy trend w aranżacji jakiegokolwiek pomieszczenia

Fototapeta stała się modnym uzupełnieniem w wystroju wnętrz. Łączenie czerni i bieli to mocny trend w aranżacji każdego pomieszczenia. W dekoracji ścian modne są czarno-białe, czy też szare pasy na tapetach, przyciągające wzory, albo motywy roślinne.
Fototapeta czarno biała na ścianie nastręcza właściwego połączenia barw w mieszkaniu i wyczucia stylu. Taka dekoracja ścian służy raczej stonowanym aranżacjom wnętrz. Takie fototapety, o dużych i dosadnych wzorkach dadzą we wnętrzu przyciągający efekt dekoracyjny. Możemy ozdobić nią jedynie jedną ścianę, bądź wybraną płaszczyznę w domu. Powinno się ją zespolić z delikatnymi wzorami i barwami, by czarno-biała fototapeta była główną dekoracją wnętrza i dekoracją ściany. Czytelny deseń na tapecie nie oznacza, że powinna na być jedyną dekoracją. Dozwolone są rozmaite kombinacje pod warunkiem, że zachowamy regułę ciągłości kolorystycznej. Czarno-białe fototapety odpowiednio wyglądają w towarzystwie gładkich ścian w jednorodnym kolorze. Odpowiednio sprawdzą się połączenia kolorystyczne z szarym kolorem ścian, białym, lub beżowym. Dzięki takiej kontaminacji będziemy mogli we wnętrzach zaaranżować dodatki w wyraźniejszym kolorze. W dekorowaniu wnętrza atrakcyjnie będą także wyglądały motywy z tapety powtórzone w pozostałych detalach.


fototapeta czarno biała
Oprawcowane przez: Dekoral
Na podstawie danych z: Dekoral


Paleta kolorów Światło i Przestrzeń
Oprawcowane przez: Dulux
Na podstawie danych z: Dulux


Zestawiając kolory należałoby za punkt wyjścia wziąć barwy na naszej wiodącej tapecie.
W dekoracji wnętrza atrakcyjnie będą też wyglądały motywy z tapety ponowione w pozostałych detalach. Dekoracja ściany czarno-białą tapetą wymaga subtelności, lecz modny rezultat godny jest zaangażowania.
2018-01-17 14:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.