Fototapeta w aranżacji pomieszczeń

Kiepska sława fototapety sprzed trzydziestu lat minęła . Widoki na rajskie plaże złożone z widocznych pikseli, na słabym papierowym podkładzie, są współcześnie zastąpione poprzez wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe.


Dzisiejsze fototapety 3d możemy wykorzystywać też w pomieszczeniach kuchennych oraz umywalni.


fototapety 3d
Oprawcowane przez: Beckers
Na podstawie danych z: Beckers


Różne notki

Sprawdź różnorodne gatunki elewacji

dom jednorodzinny
Oprawcowane przez: designmilk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Elewacja domu jest jego wizytówką. Fasada budynku jest narażona na uszkadzające czynniki pogodowe, jak opady, ekstremalne temperatury i wilgotność. Od niedawna spostrzega się pośród wykonawców inwestycji poszczególnych i handlowych nurt który polega na odchodzeniu od typowych sposobów na rzecz pojawiających się na rynku innowacji, w szczególności, jeśli z wyjątkiem zaznaczenia wyglądu budynku, zauważalny jest ich ekologiczny przymiot.


Powrót fototapet rozpoczął nowy rozdział w sferze aranżacji mieszkań. Grafika wielkoformatowa stała się częstą dekoracją we wnętrzach mieszkalnych oraz w wystroju wnętrz użyteczności publicznej. Od rodzaju podkładu na jakim realizuje się wielkoformatowy wydruk zależy jakość, odporność i możliwość użycia dekoracji we wnętrzach o rozmaitym przeznaczeniu. Materiał papierowy jest najtańszy, winylowy podkład – niezmiernie odporny na pobrudzenia oraz mechaniczne uszkodzenia, tekstylny – najbardziej efektowny oraz najdroższy, zaś podkład z włókna szklanego, przez wzgląd na swe wyjątkowe własności, jest w stanie zastąpić okleinę z płytek ceramicznych w kuchni i w łazience.


blat
Oprawcowane przez: Roman Boed
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Rozmaitego typu innowacje we wnętrzach takie jak np. fototapety 3d sprawiają, iż domownicy jak też goście mogą lepiej się tam czuć. O ile bardziej przyjemnie przebywa się oraz pichci się w kuchni pełnej zieleni. Taką atmosferę wywołują liście z tapet przyklejonych na ścianach. Powodują one wrażenie dużej ilości roślinności znajdującej się w niewielkiej odległości. Dla osób najbardziej wybrednych idealnym rozwiązaniem będą reprodukcje (https://www.twoja-galeria.eu/reprodukcje/114-szyndler-phantaleon/) obrazów czy też zdjęcia na płótnie, które zaliczyć powinno się do zdobień w stylu vintage.


Z niewielkim nakładem pieniężnym nabyć możesz do swojej kolekcji także reprodukcje (twoja-galeria.eu/reprodukcje/3466-whistler-james-mcneill/) obrazów wielu lubianych twórców czy też projektantów a także wymyślne zdjęcia na płótnie.
2018-07-12 15:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.