Powinniśmy inwestować w cudowny wystrój swojego mieszkania - zwłaszcza w tym pokoju, w którym najchętniej spędzamy czas

W ostatnich latach modne znowu stały się fototapety. Możemy umieścić je niemal w każdym pomieszczeniu. Wszystkim pewnie wydaje się, że najbardziej pasują do salonu, gdzie wchodzą nasi goście i gdzie fototapetą bylibyśmy w stanie się pochwalić.
To nie jest do końca prawda. Owszem, fototapeta świetnie wygląda w pokoju dziennym, ale równie dobrze prezentuje się w kuchni. Możemy wtedy kupić coś powiązanego z tematyką produktów spożywczych lub pieczenia. Mamy możliwość wybrać owoce i warzywa, ziarenka kawy lub piękne, staromodne, gliniane garnki. W taki sposób fantastycznie podkreślimy, że to przecież kuchnia i ochoczo tam coś pichcimy.


dodatki
Oprawcowane przez: Calvado.pl
Na podstawie danych z: Calvado.pl


Pomimo tego, że jest to kuchnia, to nikt nie powiedział, że mamy się zamknąć w wąskim zakresie fototapet powiązanych wyłącznie z pożywieniem. Mamy prawo pozwolić sobie na całkowitą swobodę. Jeżeli jesteśmy miłośnikami pięknych oraz spokojnych form, a nieład powoduje w nas stres, to możemy zamówić geometryczne wzory w ulubionym odcieniu. Możemy również zdecydować się na fotografię miasta. Tutaj wybór jest ogromny. Możemy wytypować zdjęcie, które zrobimy samodzielnie lub jakieś z listy opcji dostępnych w sieci.
Zdjęcie może być z detalami i pokazywać na przykład jedną wąską uliczkę z kawiarnią, jak u Van Gogha, albo całą pejzaż miasta ze wzgórza. Pamiętajmy, że fototapeta do kuchni musi podobać się przede wszystkim nam. Zamówmy więc coś, co sprawi, że siedzenie w kuchni będzie przyjemnym doświadczeniem.
2018-08-01 13:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.