Duże umywalnie - jak je dobrze urządzić?

Duża toaleta to mrzonka każdego . Jeśli jesteśmy szczęśliwymi właścicielami dużej toalety, stwórzmy w niej jedyny w swoim rodzaju nastrój, nie zapominając jednak o funkcjonalności.


meble
Oprawcowane przez: Pixers
Na podstawie danych z: Pixers


Duża łazienka wymaga należytego projektu, by była funkcjonalna, intymna i wygodna. Funkcjonalnie zaplanowany układ toalety będzie decydował o tym, czy będziemy czuć się w niej faktycznie komfortowo. Duże łazienki stwarzają możliwość wyraźnego podziału na 2 strefy: sanitarno-kąpielową (pas umywalki, WC i bidetu oraz strefa kabiny prysznica a także wanny), nazywaną mokrą a także wypoczynkową, zwaną suchą. W trosce o aranżację łazienki oraz harmonizowanie ze sobą obydwu stref, w trakcie jej aranżowania warto zatroszczyć się o harmonię pomiędzy przestrzenią a funkcjonalnym wyposażeniem łazienki.


moja wymarzona kuchnia
Oprawcowane przez: Emily May
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


podłogi
Oprawcowane przez: POL-SKONE
Na podstawie danych z: POL-SKONE


Duże toalety będą mieć miejsce na wygodne wyposażenie. Pomieszczą się w nich także kabiny przyścienne okrągłe. Bardzo praktyczne jest umieszczenie w dużej łazience dwóch umywalek, zwłaszcza, jeżeli korzysta z niej więcej osób. Dwie umywalki pomogą rozładować poranną gorączkę przed wyjściem do szkoły albo pracy. Wzór umywalki wybieramy kierując się przede wszystkim względami użytkowymi oraz estetycznymi. Jeśli będzie ona służyć jedynie do umycia dłoni i zębów, możemy nabyć model przeciętnej wielkości oraz głębokości. Nad umywalką w łazience zazwyczaj wieszamy zwierciadło.


Różne notki

Jakie opcje mają osoby palące, które nie chcą za bardzo wydawać zbyt dużo na papierosy.

lody
Oprawcowane przez: Häagen-Dazs
Na podstawie danych z: Häagen-Dazs
Rosnące co roku ceny papierosów na pewno nie radują palaczy, którzy przez to są zmuszeni do wyższych kosztów. Spora ich ilość przechodzi na papierosy przemycane z sąsiednich krajów, ponieważ są one znacznie tańsze od tego, co kupić można w zwykłych sklepach.


Ażeby można było komfortowo z niego korzystać, powinno osadzone być na ruchomym przegubie, umożliwiającym zmienić nachylenie. Uzupełnieniem dużego zwierciadła powinno być niewielkie, dwustronne (normalne, powiększające) lusterko na wysięgniku.
2018-01-18 09:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.