Przygotowujesz remont toalety? Zapoznaj się z propozycjami fabrykantów płytek!

Umywalnia to wielce szczególne pomieszczenie w mieszkaniu. Jesteśmy tam dużo czasu, i to na rzeczach dosyć intymnych. Zarazem wilgoć nie sprzyja uchronieniu czystości wnętrza, stąd dużo czasu i energii przeznaczamy na zachowanie właściwego wyglądu łazienki.


Już samo umeblowanie tego pomieszczenia przyprawia nierzadko o rozpacz. Na co zwrócić wyjątkową uwagę?


stary magazyn
Oprawcowane przez: Angelika Dubinska
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Różne notki

Wybieramy meble do naszej sypialni

Zimowa sypialnia
Oprawcowane przez: IMS GROUP
Na podstawie danych z: IMS GROUP
Kupno, zbudowanie, albo wynajem domku lub mieszkania to jeszcze nie wszystko. Nie można przecie wyśnionego, często wyczekanego domu nie umeblować. Puste ściany i materac to nie jest najlepsze wyposażenie dla naszego domku.


Najpierw musimy wiedzieć, jakim sposobem potrzebujemy ochronić podłogi i ściany przed wodą. Czy tradycyjnie zakupić kafelki, czy może spróbować wodoodpornych farb tudzież tapet? O ile zdecydujemy się na płytki ceramiczne, musimy pamiętać, iż płytki łazienkowe podłogowe nie mogą być śliskie. Odpowiednie parametry płytek są zawsze przekazywane przy kasie, tak żeby było wiadomo, co zabieramy. Od tego zależy wszak bezpieczeństwo wszystkich domowników. Mogą to być płytki gresowe, mogą być również ceramiczne, ale z sposobną antypoślizgową powierzchnią. Owego warunku mogą nie spełniać płytki lokowane na ścianę. Bezsprzecznie warto je kłaść nad wanną bądź w kabinie prysznicowej, innymi słowy tam, gdzie wody na ścianę spada najwięcej. W reszcie pomieszczenia wolno bez problemu z płytek wycofać się.


Jest moc firm produkujących płytki, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Ich produkty są dostępne w wielu sklepach i magazynach, chociaż nie wszystkie na zawołanie. Przy doborze należy koniecznie wiedzieć, ile metrów kwadratowych kafelków chcemy, i zestawić to z rozmiarami kafelków.


Np. hiszpańska marka Vives płytki przygotowuje w rozmaitych kalibrach, również takich niestandardowych, co potrafi nastręczać trudności przy ich dobraniu. Za to wynik, który na skutek tego możemy dostać, jest niewspółmierny z niczym!
2019-12-04 07:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.