Jeśli wyszukujemy meble do mieszkania, może należałoby skusić się na odrobinę oryginalności. Być może meble z Indonezji?

Okres aranżacji nowego mieszkania, to czas realizacji naszych marzeń i pomysłów. Osoby, które mają ochotę urządzić własne lokum oryginalnie, mają pole do popisu.
lampa


Świetnym konceptem może (zobaczysz tu) okazać się na przykład usiłowanie aranżacji wnętrz w konwencji kolonialnym.


Zastosowanie ekologicznych elementów w naszych wnętrzach może okazać się wyjątkowo celnym pomysłem. Nie tylko, że modnym, to również szalenie eleganckim. Nietuzinkowe, drewniane meble w kolonialnej stylu mogą okazać się hitem. Meble indonezyjskie urzeczywistniają szereg wymogów, jakie stawiamy takim sprzętom-


Ich ornamentyka i wykonanie może zaskoczyć inwencją i klasą. Stworzą w naszych wnętrzach niezwykły wschodni klimat. Do kuchni dobrą propozycją mogą być blaty suar. Suar, to gatunek drzewa, sięgającego niemal 40 metrów wysokości. Występują w klimacie tropiku i cechują się niespotykaną wręcz wytrzymałością. Dzięki takiej wytrzymałości, znalazły zastosowania na przykład do produkcji blatów kuchennych. Niezwykłość i urok nierównomiernych słoi może zachwycić największego marudę- oferta.


piękne drzwi
Oprawcowane przez: ParisSharing
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Na polskim rynku ogromna ilość butików oferuje takie oto pomysły na realizację i aranżację wnętrz. Sklepy proponują sprzęt do sypialni, jadalni i innych pomieszczeń
Mimo że cena tego typu oryginalności jest wciąż nieco zaporowa, to może można pokusić się o na odrobinę niezwykłości i orientu w naszym zimniejszym klimacie. Przekonuje do tego wielowiekowa historia i dziedzictwo kulturowe.
2018-08-01 13:58
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.